Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek elmebeteg vagyok,...

Szerintetek elmebeteg vagyok, vagy ez valami másnak a jele?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt gyűlölöm magam, akkor addig ütöm az arcomat míg be nem vörösödik az egész, véresre karmolom magam, fejem verem az ajtófélfába, szinte épphogy nem szakad fel... Dührohamaim is vannak, török, zúzok időnként...
2022. szept. 27. 10:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem beteg vagy.

Én is utálom magam sokszor, de nem csinálok ilyet.

Javaslom fordulj orvoshoz a dühkezeléseddel és a mentális problémáddal.


Időként zúzni meg belefér, vágtam már falhoz vezeték nélküli egeret, mert nem azt csinálta amit akartam.

2022. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
az ✅✅✅ yess 🦵👊🫰✌️👌
2022. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Öngyűlölet, önagresszió. Valszeg vertek, vagy sokat szidtak, bántalmaztak gyerekkorodban, és ez megártott. Kérlek, menj el pszichológushoz, pszichiáterhez, akihez tudsz!
2022. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Voltam már szakembernél.


Egyébként a #3-asnak igaza van. Gyerekkoromban nem foglalkoztak velem, ha mégis, akkor meg vertek, apámhoz menekültem, hogy "segíts!" A suliról nem is beszélve, ott is csesztettek, aztán otthon folytatódott az egész...

2022. szept. 27. 10:57
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

na, ezért van! Ebből kigyógyulni néha évekig tart, nem az van, hogy csókolom egyszer eljöttem terápiába. pont az a nehéz, hogy mivel gyűlölöd magad, ezért nem szívesen adod meg magadnak, hogy terápiába járj, mert hogy nem érdemled meg. Ezzel a véleményeddel, légyszi ne törődj!

3# vagyok.

2022. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A dühroham önmagában nem kórkép, inkább csak egy tünet?



Amikor ilyen dührohamod van, tudatodnál vagy, vagy képszakadás?


Mi az, amitől ilyen reakcióid vannak? Van valamiféle jellemző szituáció vagy téma ami ezt kiváltja?

2022. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#6


Borderline vagyok, náluk jellemző.


Teljes képszakadásom van.


Szinte minden kiváltja, a semmin is fel****om magam.

2022. szept. 27. 11:29
 8/25 anonim ***** válasza:

Na, ezt is írhattad volna, így már tisztább a kép.


A borderlinera kapsz valami kezelést?



Pontosan mi a trigger, ami felb@ssza az agyadat? Mi az utolsó dolog ami megmarad a képszakadás előtt?

2022. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Figyi, ez nem normalis, elmebeteg jelzot ennek ellenere ne vagd magadra. De valld be, jol esne ha ezt mondanak rad, (on)bunteteskent elned meg, nem? 😀 Nem fogod megkapni! Van kiut ebbol az allapotbol, hosszu ido, de ki lehet jonni.

Az meg durva, hogy nalad ennyire sulyos az onbuntetes, sajnalom nagyon. De ezeknek meg van a gyerekkori gyokere.

Bordikent nekem is vannak duhrohamaim, felcseszodok konnyen mindenen, ha olyan trigger er akkor elaraszt engem is az onbuntetes, volt amikor a mas iranti duhomen magamon engedtem ki. Nem normalis igen, mert kart okozunk vele. De ezek semak, amiken lehet dolgozni. Egyik naprol a masikra nem fogsz tul jutni ezeken. Probald meg alaklmazni a terapian kapott tanacsokat, ha az elejen nem megy meg az se baj, csak erd el elsonek h eszedbe jussanak eloszor abban az allapotban. Aztan utana kialakul. En legalabbis ebben bizok most.

Kitartas! 🙂

2022. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9 Köszönöm.


#8 Kaptam, de semmi nem használt. Már vagy 10 féle gyógyszert kipróbáltam... A szakembernek meg egy év után sem tudok megnyílni, nagyon zárkózott vagyok, ki se néznék belőlem, hogy milyen is vagyok valójában...


A képszakadás előtt az marad meg, hogy elönti az agyam a vörös köd.

2022. szept. 27. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!