Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek elmebeteg vagyok,...

Szerintetek elmebeteg vagyok, vagy ez valami másnak a jele?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt gyűlölöm magam, akkor addig ütöm az arcomat míg be nem vörösödik az egész, véresre karmolom magam, fejem verem az ajtófélfába, szinte épphogy nem szakad fel... Dührohamaim is vannak, török, zúzok időnként...
2022. szept. 27. 10:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem hat a nyugtató. :(
2022. szept. 28. 18:56
 22/25 anonim ***** válasza:

Sajnos kaptál egy ilyen nehéz feladatot, akármilyen nehéznek tűnik, vagy te tudod elkezdeni megpróbálni megoldani, vagy így marad. Kicsit, mint ahogy Frodónak ahogy mondják, hogy te vagy a gyűrűhordozó, és ha te nem tudod hogy kell elvinni a gyűrűt, akkor senki nem tudja! :-)

Tehát, látom, hogy szegénykém gyámoltalan vagy, de sajnos ezt a terhet rád rakták, ez tök igazságtalan. De biztos vannak jó dolgok, is amit kaptak, amik jók benned és számodra.

Kicsit mint amikor valaki hajótörött lesz és még a keze is eltörik és egyedül van. Mégis megpróbálja bekötni a kezét és felvenni a harcot.

2022. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

kicsit kapcsolódik

[link]

2022. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#23 van benne valami... Ha szó szerint értjük, én pl nem vagyok képes ajándékozni. Mert nem tudom minek örülne. Akármennyire is ismerem. De cserébe én sem várom el, hogy kapjak valamit, mert még saját magam sem tudom, minek örülnék... 🤷 Tudom, ez most szó szerint volt, de lélekben viszont egyáltalán nem megy. Saját magam sem tudom kiismermi, nemhogy mást, még ha a párom is. ☹️
2022. szept. 29. 11:51
 25/25 anonim ***** válasza:
Én magamon azt tapasztalom, hogy ahogy egyik terápiából megyek a másikba - több éves szünetekkel többnyire, lassan beletanultam, hogy a terápiában hogy érdemes viselkedni. Bár én sem vagyok gyógyult, a depresszióm jön velem, de úgy tűnik, hogy az ember ahogy különféle terapeutákkal beszélget, lassan beletanul ebbe. Tehát, még ha nem is érzel változást arra biztatnálak, hogy azért járj terápiába, aztán hátha majd lesz valami aha élményed, vagy mégis kialakul bizalom. Ha meg nem, akkor esetleg egy másik terapeutával majd később. Nekem is volt olyan, akivel nem passzoltunk, nem tudtunk együttműködni... meg tényleg az önsegítő/ismeretterjesztő könyvekben is találni egy-egy mondatot, ami segít.
2022. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!