Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket mi segitett ki amikor...

Titeket mi segitett ki amikor mar nem volt motivacio?

Figyelt kérdés
Eleg regota kuzdok a sulyos, mentalis problemaimmal egyedul, de elerkeztem egy olyan ponthoz, amikor mar nem megy. Nem talalok motivaciot, nem talalok kedvet semmihez, szar minden, nincs feny az alagut vegen, folyamatosan az ongyilkossagon jar az eszem. Hogy kell innen felallni?
2022. okt. 24. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Sport, főként társas amit csapatban lehet csinálni (yoga, csapatos edzések, kosár, tollas, stb)

Olvasás mert az elrepít jó ideig óráig egy másik világba

Önkénteskedés akár online is, jó tudni és érezni hogy az ember hasznos

2022. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első jókat írt, viszont a legfontosabb hogy legyenek céljaid és tegyél azok eléréséért,mert ha nincsenek céljaid akkor csak tengődsz az életben.
2022. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár hiszed akár nekem, nekem a betegségbelátás segített. Elismertem, hogy igen valóban skizofrén vagyok, a tüneteimet is sikerült felismernem. Azóta még minimalizálni is tudtam a tüneteket. Furcsán fog hangzani, de ahogy az előttem lévő válaszolók írták pl.: olvasást neked meg kell tanulnod újra élvezni! Meg kell tanulnod újra élvezni az egész életet.
2022. okt. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!