Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem bírom már mit...

Úgy érzem nem bírom már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt az egy évet kéne kibírnom az iskolában 12.es vagyok es utánna költöznénk Franciaországba, de már nem bírom tovább, az iskolában bántanak csúfolnak, minden ok nélkül, csak azért mert nincsenek a suliba barátaim, minden nap szenvedés, a stressz miatt már aludni sem tudok! Azért imadkozok hogy halljak meg, de mindig fel kelek! A tanárok is piszkálnak mert egyedül vagyok direkt megszegyenitenek, iskolát nem tudok valtani mivel sehol nincs hely!

Ha vissza kell mennem nem tudom hogy fogom túl ellni már a jóisten is cserben hagyott. 4 éve egy percet sincs nyugton, aludni is csak 2-3 órát tudok, de van hogy annyit sem



2022. okt. 30. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Pontosan átérzem, én 5 évet töltöttem ilyen közegben. Legnagyobb görények közt. Had ne kelljen felidéznem mert megint a pohár után nyúlok. Jó nagy darabot vett ki belőlem az a pár év.

Érettségit kell még kibírni?

Ha tudsz tegyél le valamit ősszel előrehozva. Esetleg hiányozz annyit amennyi még belefér.

2022. okt. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

milyenek a tanulmányi eredményeid?

Ki és mivel bántott?

Van esetleg bárki, aki tud támogatni? Mi a helyzet a barátokkal, pasikkal/csajokkal? Rendelkezel ilyen kapoccsal?


Mindenképp segítségre lenne szükséged!

2022. okt. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem, hanem június elején költözünk ki Franciaországban a családommal.

Sajnalom hogy veled is megtörtént, remelem azóta jobban vagy.


#2 olyan 3,9 között

Egyszerűen mindenki utal 9.be márciusban jöttem ebbe a suliba vidékről és senki sem fogadott be, az első perctől elutasítóak, ki néznek, nevetnek rajtam, beszologatnak.

itthon megtudom beszélni, és támogatnak is, hogy már csak pár hónap, és vége. De mikor be megyek 24 ember ellen harcoljak?

2022. okt. 30. 08:15
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Szemetek az emberek, főleg a gyerekek. Utáltam sulit, pokolba utálom az embereket. De te most gondolj arra hogy hamarosan a szó mindennemű értelmében magad mögött hagyod őket. Ha elköltözöl nem mindegy? Ettől rosszabb nem lehet, sokakat az emberek és helyváltozás felfrissít.

Azonfelül nem érnek annyit hogy tönkre menj bele. Senki nem ér annyit. Keress egy hobbit, amit szeretsz, csak magad miatt. Kapaszkodj bele.

Vagy vedd a fel a Dr. House stílust és szúrj vissza. Mindenkinek van gyengéje és nekik is fáj, nem csak te vagy sebezhető.

2022. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 anyukám is ezt mondja, es tudom hogy így van, csak meg messzinek tűnik de próbálom magam ezzel vigasztalni hogy egy év múlva ez már régen nem fog számítani!

Köszönöm szepen a választ! Nagyon szomoru hogy gyerekek így viselkednek, anyu is mindig azt mondja hogy azt nézzem aki beszél nem azt amit mond, remélem azóta neked helyre jött az életed

2022. okt. 30. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztaljon hogy visszakapják hidd el. Isten malma lassan őröl.
2022. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz volt olvasni amit írsz, Kedves kérdező! Nálam is fájó emlékeket ébreszt.. Én általánosban voltam így, annyi "bűnöm" volt, hogy csendesebb voltam mint a többi osztálytársam, és ki kezdtek. Pedig én soha, senkit nem bántottam még szóval sem. Jó tanuló lettem volna, de már jelentkezni sem mertem órán, mert akkora stressz volt bennem. Ne bánkódj, gonoszak sajnos az emberek, és végtelenül buták. Vissza fogják ezt kapni a sorstól hidd el. Fognak ők még szenvedni eleget. Valahogy tarts ki. Már nem sokat kell várni. Az nagyon jó, hogy a családod melletted van. A tanárokról is megvan a véleményem. Ne légy szomorú, inkább légy erős és vidám. Nézzz át a buta embereken! Tudom nem könnyű, de nem lehet minden áldott nap harcolni. Felesleges. Esetleg nem próbáltál 1-2 normálisabb emberhez közeledni? Beszélgetni stb. Kitartást kívánok.
2022. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, esetleg szóba jöhetne a magántanulói státusz. Lehet, hogy tanulni így nehezebb lenne, de a nyugalmad miatt megérné. Szerintem nézz utána, lehetséges-e!
2022. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!