Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiányzik, hogy megvágjam...

Miért hiányzik, hogy megvágjam magam? Meg kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy általában csak azok művelnek ilyesmit, akinek lelki fájdalma van, de nálam nem ez a helyzet. Régen kíváncsi voltam milyen érzés a vagdosás. Szó sem volt arról, hogy figyelemre vágytam, mindig eltakartam, és nem is mentem bele olyan mélyen ebbe a cselekvésbe, csak felszínes vagasokat csináltam, sosem melyeket, olyanokat, amik hamar begyógyulnak, és nem is csináltam sokáig. De most hiányzik az az érzés és úgy érzem meg szeretném tapasztalni újra...megtegyem vagy ne?

2022. nov. 1. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván ne, és szóljál a szüleidnek, hogy keressenek neked pszichológust. Valami bajod biztos, hogy van, akkor is, ha nem tudod, vagy nem akarod tudni, hogy mi.
2022. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%
Ne vágd meg magad. Én is ilyen voltam, nagyon vonzott az egész, 2 évig csináltam, már függősèg lett. Nehéz volt leszoknom. Jobb, ha nem csúszol bele. Kérj segítséget.!
2022. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
Semmiképp ne tedd meg újra. Szerinted "kíváncsiságból" próbáltad ki, de ez önbántalmazásnak minősül. Biztosan van valamilyen mögöttes motivációja ennek a gondolatodnak/érzésednek. Keress fel egy szakembert ő majd segíteni fog. Addig is vigyázz magadra!
2022. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd meg, de olyan helyen, ahol később biztos nem fog látszani! Szerintem nem fogsz rászokni megint, csak kíváncsi vagy. Vágsz 1-2őt aztán elfelejted fél évig
2022. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 így csináltam
2022. nov. 1. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Meg holnap is, meg holnapután is, meg azután is pont így fogod csinálni ...
2022. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Igaz, én nem kíváncsiságból kezdtem el, de most már csak az érzés miatt folytatom. Ez egy függőség. Ha tudsz próbálj ellenálni neki, ha pedig nem, akkor kérj segítséget.
2022. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!