Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Háziorvos felírja, ha telefono...

Háziorvos felírja, ha telefonon kérem? Frontin

Figyelt kérdés

A háziorvosomtól távol vagyok jelenleg, cirka 200 km távolság.

Ha telefonon felhívom őt, vagy az asszisztensét, felírhatja nekem a felhőbe eReceptként?


Súlyos problémám van az elalvással, viszont ha 0.5-1 mg Frontin beveszek elalvás előtt, úgy alszom mint a bunda, és frissen, kipihenten ébredek.


Próbáltam korábban az összes létező bio készítményt, melatonint, stb., egyedül a melatonin ért valamit, de a hatása köszönőviszonyban sincs a Frontinhoz.


Sajnos, ha nem fogom felíratni a Frontint vagy más egyéb nyugtatót, az a munkám és az életem rovására megy, mert 2-3 nap rossz alvás után teljesen használhatatlan zombi leszek.


Sajnos sok tragédia történt családon belül az elmúlt időszakban, hiába megyek el kerékpározni akár 50-100 km egy nap, vagy úszni nagy távokat, a nap végén valahogy ki kell kapcsolni az agyam ebben az időszakban.



2022. nov. 2. 11:22
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
52%
Ha korábban is szedted, akkor igen.
2022. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%

Vegyél be ibuprofent vagy aspirint, úgy fogsz tőle aludni, mint a bunda. Az aspirint egyébként stroke prevenciónak is jó szedni.

Próbáld ki előbb ezt, benzodiazepint lehetőleg ne szedj. Csakis extrém súlyos szorongásra érdemes felírtani, máskülönben az előnye nem múlja felül a hátrányát.

2022. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Az alvászavar már gyermekkorom óta végig kísért, már általános iskolai táborokban is én voltam mindig az utolsó, aki elaludt.

Eddig 10+ éven keresztül marihuána fogyasztással oldottam nap végén a feszültséget, viszont az utóbbi hónapokban ezt szüneteltetem.

Nem volt egyszerű lerakni 10+ év napi rendszeres használat után, de sikerült.

Egyedül a pihentető alvás hiányzik, de az nagyon.

Egy családtag által került néhány szem Frontin a kezem közé, mert látta milyen nyúzott vagyok a napok óta nem alvástól, és azt vettem észre, hogy működik.

2022. nov. 2. 12:51
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

És voltál már orvosnál ezzel a problémával?

A Frontin ezt nem fogja megoldani. Még ha átmeneti lenne egy konkrét dolog miatt, akkor esetleg, de úgy, hogy gyerekkorod óta nem tudsz aludni, nem lesz megoldás. Hamar hozzá fogsz szokni, és csak egyre nagyobb adagok fognak hatni. Az alvásproblémád mellé kapni fogsz egy erős függőséget is, ami még rosszabb, mint a marihuána és csak kórházban fognak tudni megszbadítani tőle.

2022. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nagy nehezen kitanul orvosnak, és ez akkor ilyenek történnek, hogy a szomszéd Marika vagy a rokon csak úgy ad pár szem frontint... EZ. NEM. CUKORKA.

Ha drogfüggő voltál, akkor erre is nagyon gyorsan rá fogsz szokni.

2022. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy volt orvosnál. Tényleges megoldást nem szeretne. Ahol jelen kellene lenni. Az érzelmi lustaság.
2022. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!