Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S akkor mégis én nem vagyok...

S akkor mégis én nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Egybefolynak a napok. Nálam nincs az hogy megébredek reggel s elkezdek gondolkodni a napi teendőkön, csak úgy "ja megint egy értelmetlen nap, oké" Összevissza csinálok mindent. Délután reggelizek, délben mosok fogat, stb. ilyenek. Mindent összevissza csinálok semmi értelmét nem látom semminek. Aztán nagyon hamar eljön az este és feküdhetek is le hogy másnap egy újabb szánalmas napra ébredjek. Mindennel közömbös vagyok, semmi nem érdekel igazán mert tudom hogy az életemből az az napnak sincs semmi értelme ahogyan az összes többinek sem mert minden csak emlék marad s a jelentéktelen dolgokra úgy sem fogunk emlékezni szóval.. ja.
2022. nov. 3. 04:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Az életnek értelmet mi adunk azzal, hogy értelmes dolgokat csinálunk. Csinálhatsz pl. művészi intarziákat vagy védheted a természetet vagy amire úgy érzed, hogy hívva vagy. Ha semmi ilyet nem találsz, menj el postásnak, az is értelmes munka és mindig keresnek embert.
2022. nov. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!