Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az időérzékelést orvosok akar...

Az időérzékelést orvosok akar gyógyszerek segítségével vissza tudják hozni/adni? Főleg ha pánikrohamaim vannak amiért nem érzem egyáltalán hogy telik az idő?

Figyelt kérdés

Most is panikrohamot készülök kapni, ezért szeretném picit elterelni a figyelmem… eddig nem nagyon mertem írni ide, csak olvastam

Sokkoló események sorozata miatt disszociálok és megállt nekem az idő 2 éve… szó szerint olyan mintha kómában lettem volna

Ha ezzel is elmegyek a pszichiátriára tudnak segíteni?

Most olyan kényszergondolatom van hogy 40 évesen sem fogom érezni hogy eltelt több mint 10 év akkor már és emiatt kapok panikrohamot

(Szédülés, nem kapok levegőt, hányinger, sírás, önsértés)

Most is csak remegek… valaki valamilyen tanácsot tud adni?


2022. nov. 5. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Pszichiáter fog tudni segíteni.
2022. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sose volt jó időérzékem. Írj naplót! Néha visszaolvashatod így, hogy mi hogy történt, ha ez neked fontos. Azt is mondják, hogy a különböző személyiségek kézírása is eltérő lehet. Emiatt is rendkívül érdekes és fontos lenne, ha minél többet írnál.
2022. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Menj ki a friss levegőre és hallgass valamilyen zenét.Pszichoterápiára jársz?Érdemes lenne eljárnod terápiára is, esetleg gyógyszerrel kiegészíteni.Minnél hamarabb cselekedj!
2022. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rimage77 válasza:
47%
Ha érzed hogy jön a roham mindenképpen kezdj el csinálni valamit ami eltereli a figyelmed,tudom hogy ilyenkor nagyon nehéz de mindenképpen csinálj valamit,az is jó ha írsz pl mint most,de séta,fizikai tevékenység,hobbid legyen valami mindenképpen amit szeretsz csinálni,mond el másoknak akiket szeretsz mit érzel,beszéld ki!!!Menj el mindenképpen orvoshoz is,szakemberhez,nem kell szégyelleni semmit,ha nem megy másképpen gyógyszerrel is nagyon sokat lehet javítani a helyzeten,de mindenképpen szakemberrel!!!Amikor rosszul vagy,gondolj olyanra mikor jól érzed magad,pl vízpart,napsütés,haverok...stb stb.Amúgy most kettős front van az is lehet hatással van rád!!
2022. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Talán a frontin is leszedálhat, de már bem bírom abbahagyni

Ha így maradok 2 perc alatt vége lesz az életemnek, hiszen SEMMIT nem érzek abból hogy telik… nem tudom ezen mi segíthetne

2022. nov. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!