Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha már egy éve...

Mit tegyek ha már egy éve altatót szedek és le akarom tenni, de ha csak fél szemet veszek be akkor sehogy se tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Zopigen 7,5 mg.

2022. nov. 8. 11:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

Ki lehet próbálni az összes általános tanácsot a ne nézz képernyőtől az írd le amin agyalszig mindent, ahogy a vény nélküli cuccokat is, melatonin, valeriana l-triptofián, gyógytea stb. HÁTHA segítenek, de tapasztalatból mondom hogy ezek amúgy kizárólag a tök egészséges embereknek jók akiknél bejött egy kicsit szarabb időszak, akiknél ez már kóros ott annyit ér mint pofon a sz@rnak, mint mentatea a gyomorráknak.

A vény nélküliek közül egyébként egyedül az l-triptofánnak éreztem némi hatását, persze voltak olyan éjszakák hogy hiába vettem be kettőt +1500 g valeriánát, nem aludtam egy percet se, de ott extrém módon pörögtem is agyban.


Ja a fizikai munka nálam ló...szt se ért, én is ettől vártam a megváltást, aztán rohadt jó volt 0 alvással letolni egy 8 órás műszakot reggel 6-tól a raktárban tonnákat pakolva, nem egyszer. DE ettől még érdemes többet mozogni, általánosságban javít a pszichés állapoton.


Egyetlen amit tudok mondani válts pszichiátert eleve azzal a céllal hogy segítsen lehozni a cuccról. Ez általában több lépcsőben megy, sokszor azzal kezdik hogy átváltanak egy gyengébbre és így tovább

2022. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!