Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt meg szokták bánni az...

Azt meg szokták bánni az emberek ha a kávéra szoknak rá? Vagy csak a cigit meg a drogot bánják meg?

Figyelt kérdés
Én nem bántam meg a kávét meg a cigit, drogozni nem drogozok.

2022. nov. 10. 07:52
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
53%

Hű, a kávéfüggők még frusztráltabb emberek lehetnek!

Állítólag nem zavarja őket az, ha más nem issza azt az undorító szart, de azért még szajkózzák agyba-főbe, hogy a kávé egészséges és anélkül bizony nem lehet élni. 🤣🤣🤣

2022. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
30%

#21

Jól van :D ez a sírva nevetős szmájli is bizonyítja a frusztráltságod :D a fideszesek is ezt szokták tolni

2022. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
67%

Neked az egész életedet a politizálás teszi ki? 🤣

Gondolom, amiatt asszociáltál mindjárt a fideszesekre.

Na, de többet nem is várok egy olyan embertől, aki a saját testét mérgezi és még büszke is rá. Laposföld-hívő nem vagy esetleg?

2022. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
29%

#23

Nem :) én pont rád hittem, hogy az vagy :D

Amúgy szerintem az nem mérgezés, hogy naponta megiszom egy csésze kávét, de te tudod. Na, további szép (és frusztrált) napot neked ;)

2022. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
64%

"Amúgy szerintem az nem mérgezés, hogy naponta megiszom egy csésze kávét"


Szerinted.

Most pedig további jó önpuszítást és kellemes Orbánozást, meg Gyurcsányozást kívánok neked! :)

Majd ha kialakul valamilyen betegséged, nyugodtan hibáztathatod a neked nem tetsző pártokat azért is.

2022. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
33%
Önpusztítás egy csésze kávé XD mert az édességed nem az... Atyaisten mennyire buta vagy
2022. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
65%

#26.

Még te butázol le bárkit? 🤣🤣

Tudod, valamennyi cukorra szüksége van az emberi szervezetnek, kávéra viszont semmi szükség nincsen és a kávénak csak káros hatásai vannak. De te gondolom azokat az orvosokat is hülyének tartod, akik ezt megállapították.

De felőlem aztán ihatod, ha ennyi eszed van. Ezt nevezik természetes szelekciónak.

2022. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
37%

#27

Én egy szóval se mondtam hogy nem eszem cukrot. Te osztod az észt arról, hogy mi egészséges, meg mi nem :D én rohadtul nem élek egészségesen de nem is állítottam, viszont te bántod azt, aki ne adj isten megiszik egy kávét naponta, hogy hú az milyen egészségtelen, de közben meg eszed az édességet. Nem vagy hiteles, csak erre akartam kilyukadni. Nem tartok hülyének semmilyen orvost, ez nem is értem hogy jön ide. Olyan dolgokat állítasz rólam, hogy égnek áll a hajam, fogalmam sincs honnan veszed ezeket :)

2022. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
60%

#28.

Mivel lettetek ti bántva? 🤣

Fáj az érzékeny lelketeknek, hogy le lett írva, hogy a kávé egészségtelen?

Inkább ti csesztetitek azokat, akik nem mérgezik a saját testüket azzal a szarral.

Nevetséges, hogy ezt próbálod normális viselkedésként beállítani.

2022. nov. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
33%

"Inkább ti csesztetitek azokat, akik nem mérgezik a saját testüket azzal a szarral."


Őő nem. Nekem egyáltalán nem gond, hogy nem mérgezed magad kávéval. Félreértesz. Nekem az a bajom, hogy ti, akik nem isztok kávét, azt hiszitek, ettől valami istenségek vagytok, akik meg isznak, azokat ostoba sz@r embereknek állítod be :D pedig nem is ismersz pl engem se, csak annyit tudsz rólam kb, hogy kávézni szoktam, mégis megvan rólam a - feltételezem - nagyon is negatív véleményed :D


Pedig ha találkoznánk az életben, még az is lehet, hogy barátok lennénk haha :D vagy te nem barátkozol olyan emberekkel, akik kávéznak?

2022. nov. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!