Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt meg szokták bánni az...

Azt meg szokták bánni az emberek ha a kávéra szoknak rá? Vagy csak a cigit meg a drogot bánják meg?

Figyelt kérdés
Én nem bántam meg a kávét meg a cigit, drogozni nem drogozok.

2022. nov. 10. 07:52
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
16%
Én vagyok a kávé függő. Evőkanállal eszem a kávét.. :)
2022. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
69%

#30.

Nekem nem a személyeddel van a problémám, hanem azzal, hogy olyan hülyeségeket terjesztesz, mint hogy a kávé egészséges. Kész röhej.


"Nekem egyáltalán nem gond, hogy nem mérgezed magad kávéval."

Neked lehet hogy nem az.

Viszont már találkoztam több olyan hülye kérdéssel is ezen az oldalon, amik körülbelül ilyenek voltak:

"Hogy lehet az, hogy valaki nem iszik kávét?! Há' majdnem lefordultam a székről, amikor megtudtam, hogy a kollégám nem kávézik!"

Na, ez azért már kicsit több a soknál.


"Nekem az a bajom, hogy ti, akik nem isztok kávét, azt hiszitek, ettől valami istenségek vagytok, akik meg isznak, azokat ostoba sz@r embereknek állítod be"

Nem hiszem magam istenségnek, csak tudom, hogy aki nem iszik kávét, az sokkal egészségesebben él, mint az, aki iszik. Persze, vannak dolgok, amiket én is rosszul csinálok, de ennyi erővel mindenkinek vannak hibái. Meg hát én nem is próbáltam soha a saját rossz szokásaimat (például az édességfogyasztást) egészséges és követendő (sőt, szinte kötelező) dologként feltüntetni, a kávésokkal ellentétben.


Egyébként a személyedről valóban nem lehet reális véleményem, de neked sem lehet rólam. Nem tudunk egymásról gyakorlatilag semmit.

Jobban belegondolva felesleges is egy ismeretlen ember véleményén felkapni a vizet.

Szerintem mehetünk is, úgyis van jobb dolga mindkettőnknek.

2022. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
33%
Összekeversz egy előző válaszolóval. Egy szóval se mondtam, hogy a kávé egészséges. Az nem én voltam. Én csak annyit mondtam, hogy azért nem mérgező... Nyilván rengeteg dolog van amit az ember eszik, iszik és nem egészséges. De ettől még nem lesznek sz.r emberek.
2022. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
36%
De amúgy miért pontoztok le folyton? Nem tudom mi rosszat mondok :( (#33)
2022. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
11%
én télleg evőkannálal eszem - ez így egy másabb szint
2022. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
34%
oké megint lepontoztatok, bár ahogy látom nem csak engem, hanem azt is aki evőkanállal eszi a kávét, azt talán meg is értem, de hogy engem miért, azt még mindig nem tudom és látom válaszolni se tudtok rá, csak nyomtok egy pirosat :D
2022. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
32%
Ne foglalkoozz vele 36 :D
2022. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
24%
Most ezért mind ekire zöldet nyomok - boszúból :)
2022. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
22%
_De próbáljátok ki. Cukrozott tejjel nagyon jó leinni a lájtosabb evőkanálnyi kávét. És sokkal tovább is adja :)
2022. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem ezt a kávéutálatot egyesektől, meg azt, hogy megkérdőjelezhetetlen módon állítják, hogy mérgező. Folynak kutatások ebben a témában, vannak pozitív hatásai. Nyilván negatív is lehet, meg az sem mindegy, hogy mennyit iszik az ember, de kiutálni azért nem kell a kávét. (Bár most bizonyosan le leszek pontozva, mert ebben a témában csak a kávéutálókat pontozták fel eddig, de nem érdekel különösebben.)

[link]

2022. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!