Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól látom vagy nem?

Jól látom vagy nem?

Figyelt kérdés

Az emberek 3-4 napnál tovább nem foglalkoznak azzal hogy ki mit csinált/mondott, kivéve ha annak súlyosabb következményei lettek. mondjuk 4 napja. S valahol mindenki megjátssza magát mindig, mert minden ember a saját gondolataival van elfoglalva leginkább s csak nagyon kevés gondolatot osztunk meg másokkal. Tulajdonképpen alig ismerjük egymást mi emberek.

Nem tudom hogy csak én vagyok ilyen vagy más is, de én nagyon minimálisan hagyom az embereknek hogy megismerjenek.


2022. dec. 6. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Jól látod. Minden csak 3 napig érdekes.
2022. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Jól látod. Alapvetően mindenki saját magával van elfoglalva, és sokkal kevésbé érdekli a másik, mint amennyire mi azt gondoljuk. Igaz ez akkor is, amikor annyira félünk mások véleményétől ítéletétől. Napokig tudunk rágódni egy rossz mondaton, beégésen, amit mások már régen el is felejtettek.
2022. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én fordítva vagyok ezzel. Ha valakinek eleve nem akarom, hogy megismerjen, vagy ő viselkedik velem furcsán, akkor nem erőltetem. Akivel azonban nem ilyen a szitu, azzal őszinte vagyok. Nem játszadozom és futok felesleges köröket már senkinél, a látszatkapcsolatok és kötelező jópofizások pedig mindig is szenvedések voltak számomra.
2022. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!