Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak szakemberhez, vagy...

Forduljak szakemberhez, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Évek óta utálom ahogy kinézek. 12-3 éves korom óta számolom a kalóriát, anélkül egy falat nem megy le a torkomon.. de már egészen kicsi koromban is a fogyókúrákba kergettem magam és mai napig egyszerűen nem érzem jól magam nem tetszik ahogy kinézek. Olyan szinten szorongok napi szinten és pánikolok minden egyes pillanatban és egyszerűen sosem jó mindegy mit kezdek magammal. Emberek felé nyitni sosem tudok, pár közeli barátom van. Sokszor törnek rám dührohamok de van, hogy egésznap ideges vagyok( “ok nélkül”) szinte frusztrál minden és legszívesebben az öngyilkosságba menekülnék mert már tényleg úgy érzem hogy ez így nem jó és nem szeretném mindennap előröl csinálni. itt vagyok lassan 19 éves de még nem éltem, sosem volt senki sosem jártam el szórakozni soha nem volt élményekbe részem és úgy érzem tehetetlen vagyok. Tudom onsajnaltatóan hangzik, és most jönne az, hogy oké akkor allj fel és tegyél érte hogy jobb legyen de az a helyzet hogy bármit teszek soha sem jó
2022. dec. 12. 07:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A válaszodból eszembe jutott, hogy egyik ismerősöm mesélte, hogy a kórháznál ingyenesen hozzá lehet jutni szakemberekhez. És hát igen.. az összhang. Alapvetően alkalmazkodó vagyok de ugye itt pont az lenne a lényeg, hogy nekem jó legyen. De legalább így anyám se kéne belevonnom, hiszen ő konkrétan nem hiszi el, hogy léteznek mentális betegségek és mindenkit szimplán hülyének néz.
2022. dec. 12. 10:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha te jobban leszel nála, akkor szembesíteni fogod önmagával. Ettől is fél, ez biztos. Rengeteg traumát nyomhat el ő is, hogy ennyire nem nyitott.
2022. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!