Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek? Hogyan tudnák...

Mi tévő legyek? Hogyan tudnák segíteni magamon?

Figyelt kérdés
Sokan nem tudnak rólam semmit a környezetemben csak azt látják, hogy bunkó neveletlen ember vagyok. Pedig nem így van. Jól funkcionáló autista vagyok. Próbáltam segítséget kérni de az nem segített. Igaz lelkisegély számot hívtam mert naiv voltam és azt gondoltam majd ők meghallgatnak. Pszichológushoz és pszichiáterhez már jártam de mint ha csak egy idegen személyhez mentem volna. Nem mindenkinek tudok megnyílni. Párkapcsolatot dolog is nehézkes pedig már vágyom valakire aki megért nem pedig elítél. Egyedül érzem magam.
2022. dec. 28. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:
40%
Sorstársak közt keresni barátot, társat? Itt a gyakorin is van ismerkedős kategória, oda is kiírhatnál egy kérdést pl vannak e itt jól funkcionáló autisták?
2022. dec. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!