Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrenia tényleg nem...

Skizofrenia tényleg nem gyigyithato?

Figyelt kérdés
Nekem az a gyanum hogy kivaltotta nálam a cucc, mintha teljesen kifordultam volna magambol, teveszmek gyotirnek folyton, segitsetek kérlek. Lehet a bezartsag is az oka mintha megorultem volna. mit tegyek?
2022. dec. 29. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
probaltam a hivo zenékkel is, de tenyleg mintha az isten is hatat forditott volna. :/
2022. dec. 29. 16:10
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Hívj f3l egy ingyenes lelkisegély szolgálatot. És keress egy pszichiátert.
2022. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm de en nem bizom bennük
2022. dec. 29. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Pedig az volna az első lépés a gyógyulás felé, szóval vegyél erőt magadon és tedd azt, amit tanácsoltam. A bizalom pedig majd kiépül, de idő kell hozzá természetesen.
2022. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2022. dec. 29. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


Le fognak pontozni , mert csak felszínesen értenek hozzá.


Ezeket csináld.

És edd.

Omega 3, B vitaminok járj pszichológushoz és ayurvédáshoz. Emellett sportolj és kezdj el imádkozni.


[link]


Próbálj barátkozni, segíts másokon.

Igazából minden amit teszel segít.

Légy aktív.

Stb.


Szükséged lesz a családodra és szeresd az embereket ez egy nagyon komoly betegség, de ha tényleg akarod Istenben bízhatsz.


Én is sizofrén voltam/vagyok passz a lényeg hogy 30.000.000 szor jobban vagyok.

Szedd a gyógyszert amit a pszichiáter felír, de az csak az alapot adja. Szeress, nyugodj meg Isten segít. És bocsáss meg.

2022. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy a drog ki tudja váltani a skizót.
2022. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
A drog hatasa lehet a hallucinaciok es teveszmek. Nem tudom miota all ez fenn, de javaslom joszivvel hogy ne drogozz tobbet.
2022. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
2022. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
20%
Lelkisegély vonalat ne hívd. Én egyszer próbáltam a világ legnagyobb hibáját követtem el vele. Milyen válasz egy olyen személytől aki a vonal másik oldalán ül, hogy mit tudjak vele kezdeni? Aztán elküldtem a francba. Pszichológus annyiból jobb, hogy meghallgat. Igaz mindig jár a keze, marat játszik vele ez engem személy szerint idegesíthet mert úgy éreztem nem rám figyel. De legalább eltudtam mondani olyan embernek a problémákat aki nem nevet ki.
2022. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!