Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amiatt tértek vissza az...

Amiatt tértek vissza az öngyilkos gondolatok hogy újra tél van?

Figyelt kérdés
Depis vagyok egy ideje, voltak öngyilkos gondolataim most 1 éve. Nem tettem meg értelemszerűen, aztán változó volt, voltak időszakok amikor nagyon rosszul voltam, volt amikor jobban. Nem láttam értelmét orvoshoz menni, most már tervben van, viszont visszatértek az öngyilkos gondolatok ma, de már teljesen nyugodtan viszonyulok ehhez az egészhez, tudom hogy rosszabb nem jöhet mint amit megéltem 3 év alatt, és így is változó mert néha jobban vagyok, eleinte nagyon szorongós voltam. De megint azt érzem mint amikor a legrosszabbul voltam, amikor öngyilkos akartam lenni, valahol ott van a remény hogy leszek még jól, de mégsem, már belefáradtam. Igen, ezt mondtam akkor is, mégis itt vagyok, nem tudom túl fogok- e élni még egy ilyen időszakot és mintha az univerzum ellenem dolgozna, mert valamilyen okoknál fogva nem tudok orvoshoz menni egy ideje és most újjabb okom van rá ami átmeneti, pedig nagyon szükségem lenne segítségre, de mindig valami közbejön.

2023. jan. 12. 00:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Direkt csinálod a hülyeségeket? Kib@szottul kezdj el egy hobbit amit szeretsz, halálbiztos megoldás, és ne keresd a kifogást, te is normális vagy, csak baromságokon jár az eszed és nincs mit kezdened magaddal.
2023. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!