Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem hogy nem tudok...

Úgy érzem hogy nem tudok dolgozni, ti is vagytok így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron mondtam fel a kórházban 3 év után, azóta voltam munkanélkülin 3 hónapot, meg két munkahelyen de egyszerűen úgy érzem hogy nem megy semmilyen munka már. Holnap kezdek egy fogyatékos otthonban, de már parázok rajta, meg szorongok. Mit lehetne ilyenkor tenni, kell a pénz mert az albérletet már jövőhonaptól nem tudom kifizetni. Nem tudom mi lehet a baj, mert a kórházat rendesen bírtam. Ja egyébként Borderlineal vagyok diagnosztizálva. Tudnátok tanácsot adni, hogy hogy ne parázzak ezen, és hogy hogy bírjam ki míg betanulok?
2023. jan. 12. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj egy listát miért szereted a szakmadat, milyen jó emlékeid vannak a kórházrol.egy új "kaland egy új munkahely fogd fel így.ma aludj egy jót és megcsinálod,ne feszülj rá.legyel büszke magadra hogy felvettek.
2023. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!