Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hasmenés új helyen, "új"...

Hasmenés új helyen, "új" emberek társaságában, hogy lehet megmagyarázni, hogy ne legyek kigúnyolva?(IBS)

Figyelt kérdés

Szabadidős programok, barátok, ismerkedés kb semmit nem merek, mert ráparázok, és rosszul leszek.

Ismerkedni, főleg sem merek senkivel, mivel ott csak ketten vagyunk és még feltűnőbb ha elszaladok.

Szakmai közegekbe, olyan munkát vállalni sem merek amit mindig szerettem volna, és amiért sokat is tanultam, mert rástresszelnék, és elsőre elveszteném minden szakmai "tekintélyemet", hogy vegyenek úgy komolyan ha wcre szaladgálok.

Egy darabig azt gondoltam hogy otthonról tanulok, dolgozok az majd jó lesz, de társasághiányba lassan beleőrülök, imádok új embereket megismerni, beszélgetni.


Néhány ételt, adalékanyagot nem bírok, de többnyire a stressz váltja ki.


Az attól való félelem ha valaki meg tudja, akkor elfordulnak tőlem, kinevetnek, és nem számít milyen vagyok, csak ez alapján fognak megítélni.



2023. jan. 14. 03:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Marad a pszichológus keresése, mert lelkileg kell (illetve lenne érdemes) megoldani.
2023. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megutálna.


Ajánl más programot. Billiárd, teaház, múzeum, házibuli stb

2023. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ki kéne deríteni, hogy pszichés eredete van e. Ha igen, segíthet gyógyszer.

Nekem a puffadást munkahelyen megszüntette SSRI antidepresszáns, tehát az emésztési problémát, ami a szorongás miatt volt, megszüntette.

Ha egészségügyi oka van, akkor meg utána kell járni.

2023. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De nem kell mondanod hogy miert csak kimész a wc re és kész. Felnőtt ember nem szokta bejelenteni.
2023. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Probald ki az enterolt.
2023. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!