Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg fogok halni?

Meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Ma azt olvastam hogy a depresszió okozhat valamiféle szívbajt és az előbb amikor majdnem elaludtam kihagyott a szívem, most félek elaludni pedig nagyon fáradt vagyok és nagyon depressziós, már úgy érzem haldoklom, mintha a lelkem már lassan távozna, feladja, de nem akarok meghalni, mit tegyek? Fel fogok keresni egy orvost ma, de félek hogy késő és meghalok addig.

2023. jan. 14. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te most szórakozol? Ilyenekkel szerintem ne szórakozz.
2023. jan. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A légzésed hagyhat ki.

Ha a szíved hagy ki, akkor te azt nem érzed.

2023. jan. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak halálfélelmeim a szívritmuszavar miatt. Elmentem a budapesti Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézetbe (beutalót kell kérni háziorvostól, meg időpontot az intézettől), kivizsgáltak, és megállapították, hogy semmi komoly, viszont fogyasszak megnéziumot, mert az "csodaszer" az orvos szerint. Úgyhogy azóta fogyasztok magnézium tablettát, a halálfélelmem megszűnt. Valószínű h az aritmiám is megszűnt, vagy csak már nem figyelek rá a megnyugtató diagnózis miatt, és ezért nem parázok.
2023. jan. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hétköznapi néven is csak pánikbetegségnek hívják és tuti nem fogsz meghalni... Ne képzelődj.

Nem hagyott ki a szíved csak extrasystoléd volt.

2023. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!