Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek hibát követek el?

Szerintetek hibát követek el?

Figyelt kérdés

Borderline depresszív személyiségem van, és több mint fél éve munkanélküli. Sajnos nem piacképes diplomám van. Mindig is irodán dolgoztam, de más munkakörben. Nem igazán akarják megfizetni. Eljutottam odáig, hogy most már dolgozni kell valamit. Elkezdtem gyártósorra jelentkezni. Eddig még oda se nagyon akartak felvenni, de jövőhéten lesz egy interjúm.

Ennyire szar a helyzet az országban, vagy én értékelem le magam nagyon?

Párom azt mondja, jobb mint a semmi. Ott is jól érezhetem magam, ha olyan a kollektíva.


31N


2023. jan. 14. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés ne feltételezd a dolgokat , hanem vesd bele magad óvatosan.
2023. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindegy, milyen munkát végzel, valamiből élni kell, másrészt pedig minden munka ad önbecsülést, önbizalmat.


A borderlineok nem hülyék, az, hogy egy lutri helyre nem vesznek fel, csak azért van, mert látják, hogy több van benned, nekik jobb egy egyszerűbb, könnyen irányítható embert felvenni, aki nem unja meg a monotonitást, és aki nem annyira ambíciózus.


Egyébként az ellenkezője is előfordul, hogy látják a lelkesedésed, és emiatt aztán maximálisan ki is használják, minden feladatot veled végeztetnek el. De úgy is jártam már, hogy bár minden képességem adott volt egy pozícióra (értékesítési asszisztens, nyelvtudás kellett hozzá, cikkeket írni, telefonálni), a potenciális főnök azt mondta, túl kreatív és újító szellemű vagyok, amit egy multinál nem díjaznak, biztos nem tudnék beilleszkedni, és hogy amúgy nem bonyolult a munka, mert most azt is ő csinálja a saját munkája mellett. (3 interjú után jutottam el oda, hogy vele is beszélhessek, kérdés, hogy akkor miért volt mégis szüksége egy másik emberre, valószínűleg csak azért, hogy legyen, akibe néha bele lehet rúgni.) Ilyen megkeseredett, rosszindulatú, személyeskedő nővel akkor sem dolgoztam volna, ha mindenképpen engem akarnak.


Úgyhogy máshol is rossz a helyzet, és a hiba nem a te készülékedben van. A munka területén a borderlineok általában nagyon sikeresek lehetnek egy jó felettes irányítása alatt, hiszen folyamatosan bizonyítani akarják, hogy értékesek.

2023. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!