Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én érzek így, ez normális?

Csak én érzek így, ez normális?

Figyelt kérdés
Élvezem a horrorfilmeket, abszolút nem félek tőlük, sőt, inkább nagyon is megnyugtatnak, feldobnak. Egyszerűen élvezem nézni ahogy mások meghalnak, fantáziáim is vannak ilyenekről.
2023. jan. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak neked, meg azoknak, akiknek valami mentális defektjük van.
2023. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Mert abban a flasben vagy, hogy ez vagány. De elkell szomorítsalak, hogy nem, ráadásul gáz is. Sőt, nevetséges.



Suliban biztos mondogatod milyen kis vagány kisfiú vagy, nevetsz kínodban a horror filmen.


Közben meg aluljáróban az olasz 12 éves gyerektől össze szarod magad aki pénzt kér tőled.


Nem vagány ez a habi pszichopata vagyok dolog. És érett fejjel majd rájössz mennyire is gáz voltál, de míg ilyen kis taknyos gyerek vagy aki elvan nyomva, addig ezzel próbálod kompenzálni ezt. Közbe meg senkit se érdekel. :)

2023. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok és teljesen komolyan írom ezt.
2023. jan. 20. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy fantáziád van róluk. És ki tudja, mik fognak eszedbe jutni miatta.


Nincs valami mentális betegséged?

2023. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De, borderline-os vagyok, emellett pszichotikus személyiségzavarral is diagnosztizáltak.
2023. jan. 20. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez a személyiségzavarod része.
2023. jan. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt le is zártuk.
2023. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Talán fel kéne keresned egy pszichológust ezzel kapcsolatban
2023. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!