Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Heves szívverés jön ram ha be...

Heves szívverés jön ram ha be kell mennem pl egy üzletbe, arcom pirosodik, szorongok főleg fizetésnél, viszont sosem volt halálfélelem stb csak mintha ügyetlenek éreznem magam, és felek hogy meg szólnak vagy furán néznek, ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem mióta az eszemet tudom, van ilyen, mostanra (25 évesen) megszoktam, sokszor már nincs is.
2023. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ügyetlen vagy? A legtöbb terméket érdemes egyszerűen besöpörni a kocsiba vagy ráönteni a szalagra, mert nem törékenyek és az egész igazgatásuk csak a te szépérzékedet szolgálja.

Fizess kártyával, akkor nem nagyon tudsz hibázni. Ha elfelejted a pint, akkor legyen nálad papírpénz.

Ha valaki megszól, mondd meg neki, hogy törődjön a maga dolgával. Ha furán néz, akkor mi van? Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol.

2023. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Valamilyen kombinált fóbia jelentkezése (klausztro- és szociális fóbia).
2023. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy irja a 3-as én is Fobiàra gondolok! Ezt ki lehet kezelni, de kell hozzà szakember.
2023. jan. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!