Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális,ha ennyire zavarba...

Az normális,ha ennyire zavarba vagyok munka közbe ?

Figyelt kérdés
Amikor dolgozok állandóan zavarba vagyok,ha néznek. Szorongás jön rám.meg az van bennem,hogy szerencsétlenkedek és elszúrok valamit és lebasznak. Jobban szeretek egyedül csinálni valamit. Akkor jobban oda tudok figyelni,de ez már annyira elhatalmasodott rajtam,hogy még otthon is ezen agyalok,hogy vajon mit gondolhatnak rolam a munkahelyen meg már félek bemenni dolgozni.
2023. jan. 25. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális. Ha úgy érzed hogy ez hátráltat a mindennapi életben való boldogulásban, akkor irány a pszichológus.
2023. jan. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az se normális, ha állandóan néznek és csak a hibát keresik abban, amit csinálsz. Másik munkahely nem opció?
2023. jan. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami nyugtató írással.
2023. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy sokszor sokmindent csak beképzelek és nem is úgy történik ahogy elképzeltem.paranoiám van vagy nem tudom.
2023. jan. 25. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha, az nem normális, de vannak rá jó gyógyszerek.
2023. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem
2023. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ÉVA TÜNDE válasza:
100%

Én más oldalról közelíteném meg. Szerintem az embernek nagyon jó radarjai vannak és szavak nélkül is érzi ha valaki provokativ vagy beképzelt. Szerintem ahogy sokan mások te is felreertelmezed ezt az érzést. Egyszerűen szoszerint belemasznak az ember konofortzonajaba a tekintetukkel és kiallasukkal ami miatt felmegy a pumpa. Vagy is feszült leszel.


Ne gondold azonnal hogy veled van a hiba hanem egyszerűen pillanatok alatt felmegy a pumpa és majd később tudod megmagyarazni miért is érzed amit érzel ha néznek bámulnak.


Rohadt idegesítő. És egy pillanata alatt tudnak emberek bennünk adrenalin felnyomni mert olyan a tekintete.

2023. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szociàlis szorongásod van
2023. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!