Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha befogadnék egy háziállatot...

Ha befogadnék egy háziállatot az javítana a mentális egészségemen?

Figyelt kérdés
1 éve költöztem el anyámtól, ott volt kutya és macska is, szeretem a macskákat. Nem vagyok biztos benne hogy albérletben engedik. Viszont elszigeteltségen élek és a munkám is egyedül levős, időnként érzem a hátulütőjét. Emberekkel annyira nem szeretek interaktálni, ezért is költöztem külön hogy meg legyen az egyedüllétem. Depressziós vagyok, egy macska szeretete segíthetne? 22/f
2023. febr. 3. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet biztosra írni hogy igen. Annyit írhatok hogy NEKEM segített. Muszáj összekapni magam, és csinálni a dolgokat, mert a kis bújóst más nem látja el, nem szerez neki kaját, egyebet. :)
2023. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy macskáért megtenném azt amit magamért nem.
2023. febr. 3. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor benne van a pakliban hogy segíthet.
2023. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak magányos vagy, vagy enyhe depressziód van, akkor oké. De ha annyira durva, hogy magadat alig tudod ellátni, akkor nagyon rossz ötlet.

Ezt csak te tudod.

2023. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah, nagy felelősség, tartok tőle hogy nem tudnám ellátni.
2023. febr. 3. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem? Kaja, alom , egyéb cicának való dolog akár házhoz is rendelhető, és a macsik nem akadnak ki ha nem viszed sétálni őket. Amíg melletted lehet, és van erőd törődni vele- akkor sincs gond ha nem akarsz emberek közé kimenni éppen.
2023. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt meg tudod milyen kis álomszuszékok tudnak lenni, nem igénylik hogy egész nap lógj rajtuk, de ha társaságra vágysz, ott vannak.
2023. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!