Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan mentális betegsé...

Létezik olyan mentális betegség hogy nem tudom eldönteni mi a fontos?

Figyelt kérdés

Amikor az emberek mondanak valamit, vagy megtapasztalok valamit, akkor ahelyett hogy felfognám a lényeget belőle és leszűrném a tanulságot... minden apróságra odafigyelek belőle és nem tudom eldönteni melyik infó a fontos belőle és melyik lényegtelen. A vége pedig vagy az hogy a lényegtelen dolgokat fogom fel belőle és rosszul határozom meg a további döntéseket. Vagy pedig minden infót továbbra is fejben tartok és és besokall az agyam hogy mindenre oda kell figyelnie.


Valószínűleg minden embernél van ilyen de úgy vettem észre hogy nálam kivételesen rossz és kezdi akadályozni az életemet.

Van-e ennek neve? Megoldást szeretnék keresni, hátha van rá a neten



2023. febr. 20. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a figyelemzavar felé nézelődnék, de ez csak egy lehetőség, biztosan van más is.
2023. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elsőre adhd lehetne, de ha jobban elolvasom azt, ahogy körülírod, az autizmus is az eszembe jut, meg még egy sor másik dolog, aminek tünete lehet. érdemes lenne megnézetned, a netes diagnosztizálás önmagában nem sokat segít!
2023. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!