Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős motiválatlanság ra...

Hosszúhajú kérdése:

Erős motiválatlanság ra milyen gyógyszert írassák, nektek mi jött be?

Figyelt kérdés
Szedek pár gyógyszert amit a pszichiáter írt pár meglévő problémára de emellett még elég motiválatlan is vagyok. Kéne valami ami egy kicsit feldob és kedvre derít a melankóliából is az apátiából

2023. febr. 20. 04:54
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Kerüld el a pszichiátriai gyógyszerezést - a legjobb módszer a mentális felépülésre!
2023. febr. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több mint 30 éve oda járok személyiségzavarral úgyhogy ez már késő..
2023. febr. 20. 05:13
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Sohase késő, itt az ideje a nagy váltásnak. A feltett kérdésed leginkább erre utal! :-)
2023. febr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A motiváció összetettebb dolog, ilyet nem árulnak kapszulában, ahogy a matektudást sem. A gyógyszert érdemes az orvosra bízni, a motivációt pedig magadban kell keresni. Pl. írj fel érveket amellett, amit el szeretnél érni. Legyenek ezek előtted, ragaszd fel a tükör sarkába színes képen a célodat. Este elalváskor gondold át, hogy másnap milyen lépéseket teszel majd az eléréséért.
2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Zene, művészfilmek, szerepjátékok (RPG), különböző történetek nekem sokat segítenek.
2023. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

talán ki kellett volna fejtenem a kérdést. de lehet ki fogom írni másként. 30 éve szedek antidepresszánsokat, olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik bipoláris zavarral és depresszióra szednek gyógyszereket hogy kinek mi jött be jobban. melyik gyógyszer hogy jött be?

a kérdés a komolyabb kategóriába szól csak nincs ilyen, nem egy kis lustaságról van szó, pszichiátriai kezeltek tapasztalata érdekel. volt ami nagyon jól bejött, csak meghíztam tőle.

2023. febr. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!