Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok az öngyilkosságr...

Mit gondoltok az öngyilkosságról? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Azt gondolom, hogy egy életed van ne csinálj hülyeséget.

Kérj segitséget!

2023. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Az öngyilkosság soha, semmire nem megoldás! Nem akarom lekicsínyleni a problémáidat, de valószínűleg csak időlegesen állnak fenn nálad ezek a gondolatok, nincs szeretnél te magad sem öngyilkos lenni. Gondolj arra, hogy rettenetesen hiányoznál a szeretteidnek! Neked még dolgod van ezen a Földön! Szeress, és akkor te is szeretve leszel!
2023. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
*nem szeretnél te magad sem öngyilkos lenni
2023. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Mi a baj? Akar privatban is irhatsz rola, hatha konnyebb lesz, ha kiirod magadbol.

De az ongyilkossag nem megoldas.

2023. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Konkrét tény, hogy teljesen biztos, hogy messze nem vagy olyan rossz helyzetben, ami miatt az életedet fel kéne adnod. De ha mondjuk megírnád, hogy mi a problémád, mindjárt azonnali idegen látásmódból eredő tanácsokat is kapnál.
2023. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyomaszt valami. Van valaki aki iránt érzek valamit. De félek a sok előítélettől. Nem merek a szemébe nézni. Miért nem tudok rá nézni? Aztán arra gondolok hogy majd talál magának szebbet vagy nem tudom. És közben attól félek hogy tényleg.. Egyszer csak látom majd egy más nővel. Nincs tapasztalatom. Nem tudom hogy mutassam ki neki hogy állandóan rá gondolok.
2023. márc. 3. 23:33
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Azért kéne öngyilkosnak lenned, mert nem mersz a szemébe nézni, meg mert esetleg nem téged választ? Hát hallod ...

Ha minden kikosarazott szerelmes megölte volna magát, akkor már az ókorban megszűnt volna az emberiség! Amúgy meg menj pszichológushoz, mert magadtól soha nem lesz egészséges önbizalmad!

2023. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%

Én is el vagyok keseredve, mert nem kellek senkinek és extrém önbizalomhiányos vagyok a kis intim méretem miatt, mégsem leszek öngyilkos.

Sok jó dolog van ami miatt érdemes élni. Fel a fejjel! :)

2023. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elegem van a zsarolgatásokból. Fenyegetésekből. Abból hogy mindenki lenéz. Remény nincs. Itt az ideje feladni. Hiszem hogy a halál nem lesz rosszabb mint az életem. Semmi sem rosszabb annál hogy élek.
2023. márc. 4. 12:38
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Tudod hányszor keseredtem el életem során?

De felálltam és boldog családapa vagyok boldog házasságban.

Ne csinálj bolondságot, szeresd az életed hidd el meg fogod találni azt ami miatt ha visszagondolsz majd a mostani gondolataidra be fogod látni micsoda hülyeség lett volna eldobnod az életed.

2023. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!