Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió minden esetben...

A depresszió minden esetben kezelhető gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés
Mert tudok olyan valakit is akinek se a gyogyszerek,se a pszichologus,se a csaladja nem tud segiteni.Vannak neha olyan idoszakai amikor valamennyire jobb,de utana minden megint folytatodik.Kisebb problemak is kitudjak utni az egyensulybol.
2023. márc. 4. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ideig segitett utana emelni kellett az adagon egy darabig jo volt es most megint ugy erzem melyre sullyedtem
2023. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is "depressziós" voltam. Valójában nem voltam az, ADHDs voltam, és tudtam hogy van valami probléma, csak nem értettem mi, ezért lett egy rossz időszakom, amire rájátszott, hogy nem tudok aludni, amit az igazi probléma okoz. Szóval lehet más áll a háttérben.
2023. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Üdvözöllek! Gyógyszerek ( antidepresszivumok) segitségével a depresszió nagyon jól kezelhető.
2023. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Ha pl. az élethelyzeted okozza és abból nem tudsz elszabadulni, akkor csak átmeneti megoldás a gyógyszer.
2023. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az illetonel akivel kapcsolatban kiirtam a kerdest az elethelyzete is okozza,de hajlama is van.Egy munkahelyi kellemetlensegtol is betud zuhanni
2023. márc. 4. 23:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rólam írtad a kérdést? Tudom, hogy nem, de én is totál ilyen vagyok... 😅😪
2023. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem rolad,nem ismerjuk egymast 🙂
2023. márc. 8. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!