Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami jó tippetek arra,...

Van valami jó tippetek arra, hogyan ne legyek egy idegroncs?

Figyelt kérdés

Alapvetően lobbanékony természetű vagyok, de egész jól ki tudtam tolni a lobbanáspontot az életemben, viszont az utóbbi időben annyi érzelmi impulzus ér, hogy teljesen roncs lettem.

Közelgő gyermek születése, halálos beteg családtag, munkahelyen hatványozott feladatok, kár tovább sorolni.

Nem szeretnék szerhasználó sem alkoholista lenni, de elérkeztem arra a pontra amikor kezdem elveszíteni a kontrollt és a tudatom inkább egy külső megfigyelőként van jelen az életemben aki tehetetlen a sodródó eseményekkel szemben.


Kérlek, adjatok 1-2 tanácsot ami hasznos lehet. Mit csináljak? Jógázzak? Feküdjek le az ágyba és hallgassak madárcsicsergést? Valami nagyon kellene.



2023. márc. 12. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami olyan hobbit, elfoglaltságot, ami teljesen le tud kötni. Nem gondolkodsz közben a frusztráló dolgokon, nem nézed az időt.

A jóga, meditáció egy ismerősömnek nagyon beváltak. Sokkal jobb lett a közérzete miután ezek a mindennapjai részévé váltak.

Érdemes lehet egy pszichológust felkeresni, akivel részletesen megosztod a problémáidat, és érdemben adhat tanácsokat.

2023. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Magne b6, citromfű tea, vannak természetes eredetű étrend kiegészítők a jó alváshoz, zene, sport, alkoss valamit, kifestők felnőtteknek, takarítás, bármi ami lefáraszt testileg, de a gondolataidat elvonja, kikapcsolja, új hobbi, egy jó fürdő, talalkozz esetleg barátokkal, beszélgess emberekkel, tanulj új nyelvet.
2023. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!