Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki a forint...

Van itt olyan, aki a forint újabb óriási gyengülése miatt már azon gondolkozik, hogy nincs értelme az életének Magyarországon?

Figyelt kérdés

402 forintba kerül egy euró. 14 nap alatt közel 30 forintot veszített a forint az értékéből az euróval szemben.

Úgy érzem, hogy hiába tanultam, jártam egyetemre, dolgoztam, próbáltam építeni a jövőmet Magyarországon, évről évre csak szorosabbra kell húzni a nadrágszíjat és már egyre több álmomról mondok le.


Kérlek ne tegyétek át a kérdésemet a politika kategóriába! Ez nem a politikáról szól, hanem az életemről és a jövőmről és mások is hasonló cipőben járnak, mint én. Az ő véleményükre volnék elsősorban kíváncsi.



2023. márc. 15. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos manapság meg kell tanulnia az embernek nélkülöznie. Felmérni, hogy mi is a fontosabb, hogy tényleg mi a fontos."


Na ne általánosítsunk jó? Nehogy már 1 lapon említsd a nevemet holmi tanáréval. Én hálózatbiztonsági mérnökként (Network Security Engineer) havi bruttó 1,8 milliót keresek 13. havi fizuval és kafival home officeból napi átlagosan 4-5 óra munkával rugalmas beosztással.


Aki tehetséges az érvényesül akinek pedig csak annyira futja az IQ szintje hogy pedagógus legyen az ne akarjon olyan szinten lenni mint egy IT God. Én hó végén is narancsos greey goose vodkát iszom + havi szinten annyit költök ruhákra mint egy pedagógus kétszeres fizetése és így is félre teszek ;)

2023. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jajj, de jó neked. Mos terre mit lehet modnani? Éld az életedet és kussolj.
2023. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11-esnek úgy látom elkényeztették a seggét, ekkora roncs embertxdd
2023. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Áruld már el, mi köze van az IQ-nak a végzettséghez illetve a havi keresthez? A mai világban pont nem az intelligencia-szintje alapján lesz valaki megbecsült, sikeres és gazdag. Csak szólok, 140-es IQ-val 4 hónapja munkanélküli vagyok. Ha szüleim nem tartanának el, már hajléktalan lennék. Na ennyit a magas intelligenciáról.
2023. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló, akkor neked aztán nagyon boldog életed lehet, hogyha gyakorikérdéseken dicsekedsz az álom életedről. Sőt, már az, hogy ilyen élet mellett gyakorin lógsz:D
2023. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!