Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség az ha emberek...

Milyen betegség az ha emberek között úgy érzem nem mozognak a lábaim?

Figyelt kérdés
Otthon nincs ilyen. Ha emberek közé megyek elkezd olyan érzésem lenni, mintha nem tudnám hogyan kell lépni. Ilyenkor nagyon erősen koncentálok a lábaim mozgatására, de olyan csoszogó, furcsa a járásom, természetellenes. Rettegek ilyenkor hogy lebénulok. Tegnap kimentem az utcára sétálgatni és ugyanez előjött. Egyenesen se tudok ilyenkor állni. Ha zsebre teszem a kezeimet, az valamiért segít az egyensúlyban.
2023. márc. 19. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichés.
2023. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Pánikbetegség! Nem tudom, hogy hány éves vagy, de érdemes minél előbb felkeresni egy szakembert. Nekem tiniként voltak durva pánikrohamaim, és az általad leírt tüneteket is produkáltam. A szüleim sajnos nem vették komolyan, ezért bipoláris lettem. Legalábbis úgy gondolom, hogy a kezeletlen pánikbetegséget, a folyamatos szorongást megelégelte az idegrendszerem.
2023. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!