Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hagynak nyugodni az...

Nem hagynak nyugodni az iskolai szekálások. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ötödik éve lesz hogy érettségiztem, mégis rendszeresen előjönnek ezek a dolgok. 13 éven át voltam tanuló, és folyamatosan szekáltak. Általánosban mindenki (tanárok, diákok, ofőm), középiskolában márcsak a diákok meg 1-2 tanár. Folyamatos céltábla voltam mindenkinek, valami ok mindig volt hogy szekálhassanak. Szerencsére mindig csak verbális sértés ért, fizikai bántalmazás sosem. Mióta érettségiztem, mindenkit letöröltem Facen, senkivel nem tartom a kapcsolatot, még az iskola környékét is kerülöm azóta, de álmomban rendszeresen vagy valami vizsgaszituban vagyok, vagy valamelyik osztálytársam képe elevenedik fel. Tegnap valami filmben egy teljesen hétköznapi iskolai szituáció volt a jelenet, és elkapott a gyomorgörcs meg a rosszullét a sok rossz emlék miatt. Nem tudom ezeket kivel megbeszélni, mivel emiatt nagyon nehezen nyitok bárki felé, érdemben barátaim nincsenek is, nagyon ritkán mozdulok ki egyedül.

Mit tehetnék?

25f


2023. márc. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz. Láthatóan túlnőtt rajtad a probléma, ide szakember kell.
2023. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el pszichológushoz, már ennél kisebb problémával is elmennek, szerintem nem árt és nem is ciki ha kitudod beszélni egy szakemberrel.
2023. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2023. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__iskol..


Sajna ez ma is mindennapos. Szakembert keress!

2023. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Vagy egy jóbarát is megoldaná a dolgot, csak így meg pont nehéz nyitnod bárki felé is ebben az állapotban.

Szóval lehet mégis csak a pszichológus tudna kicsit kibillenteni ebből az állapotból.

2023. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Álomfejtő tanácsát kérném a helyedben. Instagramon


@alomfejtes

2023. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!