Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek titeket ne nevessetek...

Kérlek titeket ne nevessetek rajtam, ne írjatok rosszindulatú kommentet.(ígyis ciki) Amióta munkanélküli lettem, illetve amióta rosszul lettem mikor egyedül voltam otthon azóta egyszerűen nem tudok egyedül lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok,akkor egy 20 perc elteltével rosszul leszek. Hányinger, szédülés, magas pulzus. Már mindent próbáltam és semmi nem segít. Ezért feljárok a mamámhoz, mert közel laknak. Ha a párom hazajön akkor minden elmúlik, de amint egyedül vagyok rosszul vagyok. Mit tegyek? Próbáltam otthon maradni egyedül, de egyszerűen rosszul leszek, és képes vagyok nagyon bepánikolni.Pszichológus nélkül próbálom megoldani elsősorban, ezért kérek tanácsot. 3 hónapja még simán tudtam egyedül otthon lenni, csak aztán jött ez a rosszul lét. Mit tegyek?

2023. márc. 27. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Keress sürgősen állást, járj el állásbörzékre, interjúkra meg a mamádhoz. Nem kell megszokni, hogy egyedül legyél otthon.
2023. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem próbáltál meg mindent. Megúszni nem lehet.

De majd eljön úgyis az idő.

2023. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az aggaszt most, hogy ha eltudok végre helyezkedni, amit nagyon szeretnék, mert már nem bírom, akkor hogy ott ne legyek rosszul.Volt egy rossz élményem, ezelőtti munkahelyemen egyszer olyan rosszul lettem mentőt kellett hívni.

Nagyon sokat stresszelek az a baj velem.

2023. márc. 27. 07:53
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig ezelőtt 1 éve kereskedelembe dolgoztam reggel 9től este nyolcig egy helybe álltam egésznap, és mégis bírtam soha semmi bajom nem volt
2023. márc. 27. 07:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit utolér a saját pszichéje előbb vagy utóbb. Erre írtam, hogy nem lehet megúszni, hogy te tegyél érte, változtass. Ez nem a "gyakori idegenek megoldják" szint.
2023. márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Így csattant ki rajtad a stressz, és az egzisztenciális szorongás. Nevezhetjük pánikbetegségnek is, de valójában arról van szó, hogy aggóüdsz, szorongsz, mert munkanélküli lettél. Szeparációs szorongásod lett, de bármi más is lehetett volna. Valaki agorafóbiás lesz, más meg az infarktustól kezd el rettegni. Ezek "csak" a belső szorongás különféle megnyilvánulásai.

Keressed a munkát ezerrel, attól rendbejössz egyből. Addig meg tereld el a figyelmedet, kösd le magad hasznos dolgokkal, pl takarítás. De mehetsz emberek közé is, edzőterembe vagy vmi klubba, tanfolyamra.

Pszichológus, pszichiáter is segít, bár én nem adnék ezért pénzt, és nem szednék erős gyógyszereket egy múló állapotra.

2023. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, énss szeretnék pénzt kiadni érte, se gyógyszereket szedni.

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok minden tőlem telhetőt

2023. márc. 27. 08:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy ez nem múló állapot. Amit ide kiírnak, egyféleképpen múlik el. Nincs olyan közeg, aki komolyan veszi a személyes életében sajnos, végső elkeseredés ez az oldal. De itt pedig a totál ismeretlenség miatt nem működik a tanácsadás.

Csak a kérdezők változtathatnak.

2023. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért pontoztatok le nullára, amikor segítő szándékú, korrekt választ adtam a kérdezőnek. Amúgy csak költői kérdés volt, ilyen lett ez az oldal is. A normális embereket/válaszokat lehúzzák, a bunkó idiótákat meg körberajongják. Ideje innen is kilépnem úgy látom.
2023. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én leírtam a 8-as válaszban miért nem hasznos itt a tanácsadás és amit te írtál.

Az, hogy a benned lévő frusztrációt nem tudod kezelni, mikor valakinek más a véleménye, azzal neked van dolgod.

2023. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!