Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongáson segít a Frontin?

Szorongáson segít a Frontin?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy rosszul vagyok ha mennem kell valahova egyedül. Félek a rosszulléttől. És ha beszélni kell valakivel akkor is ideges leszek, nincs önbizalmam.

Szeretnék normális életet élni, mint a többi fiatal.

Sok rosszat hallottam róla de van akinek segített a Frontin gyógyszer? Elmulasztja a rosszullétet?



2023. ápr. 1. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráfüggsz, csak szarabb lesz.
2023. ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom de ha nem szedem mindennap, akkor is okoz függőséget?
2023. ápr. 1. 08:54
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Ideg méreg én bepánikoltam tőlle be vitt a pszichiatriára a mentő.
2023. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 madi111 ***** válasza:
30%

Valamennyire enyhíti a szorongást, cserébe viszont egész nap olyan lesz tőle az ember, mint a mosott sz*r.


Jobb megoldás az antidepresszáns. A rossz hír, hogy hónapokig szedni kell, mire elkezd hatni. De aztán tényleg megszűnik a szorongás.

2023. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szedek antidepresszánst de egyenlőre attól csak még idegesebb vagyok, este érzem erősen a szívverésem, izzadok, étvágytalan vagyok tőle.
2023. ápr. 1. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Mivel hasonló cipőben jártam, azt javaslom menj el (magán) pszichiáterhez. Ehhez pszichoterápia kell némi gyógyszerrel megtámogatva. Ő tudni fogja, mi a legjobb neked. (Kétlem, hogy Frontin.) Ha rám hallgatsz, nem kérsz a háziorvostól Frontint, mert a gyógyszertől önmagában nem gyógyulsz meg, csak rászoksz, és egyre többet fogsz bevenni, miközben csak rosszabb lesz az állapotod. Szóval az én válaszom: pszichoterápia + szakember által felírt bogyó, amit fokozatosan el kell hagyni vagy csak minimális mennyiséget bevenni, ahogy javul az állapotod.

(A háziorvosok a fél országot Frontinnal etetik, semmi értelme.)

2023. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem pszichiáter írta fel a Frontint kb. 10 perc beszélgetés után csak még nem kezdtem el szedni, azért tartok a függőségtől.

Sajnos magánra nincs pénzem most, akihez járok tb-s neki meg nincs ideje többet beszélgetni velem csak 15 percet kb. :(

2023. ápr. 1. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem, ez valóban így van, sajnos a TB-s pszichiátria valóban 10 perc és egy szatyor gyógyszer… :(

Akkor csak annyit tudok mondani, hogy próbálkozz több helyen, hátha valamelyik hajlandó legalább a gyógyszerezést normálisan beállítani. :(

2023. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Agorafobias vagy. Olvass utana.

Ezt jobb gyogyszer nelkul hozzaszokassal kezelni. Soha nem fog elmulni de meglehet tanulni kezelni.

2023. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
A Frontin elég erős, azt nem szedném, hanem naponta 3x1 Valeriana relaxot. Nem a sima Valerianát, hanem a relaxot. Kicsit lassan hat, kb. 1, 1,5 óra alatt, de teljesen jó, könnyed hangulatot ad. Ha abba akarod hagyni, kb. 1-2 hónap után, akkor fokozatosan tegyed. Recept nélkül adják.
2023. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!