Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a világnézetemen?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék újra egy kisgyermek lenni fejben?

Sajnos 20 éves koromra engem is elért ez a depresszió, már vagy két éve nem érzem magam boldognak, céltalan vagyok, egy rossz helynek tartom a világot..

Annyira azt érzem már most, pedig még csak egy éve dolgozok, hogy ez egy mókuskerék..

Mindennap 8-4ig munka, hazajövök fáradt vagyok, hétköznap a hétvégéket várom, mintha kitudja mi történne, közben meg az is eltelik egy pillanat alatt..

Olyan érzés van bennem mintha folyton azt várnám hogy vége legyen a munkának, pedig sosem lesz..

Ráadásul haladni előre nem lehet, mert ez a pénz annyira elég hogy pont kijöjjek belőle hónapról hónapra..

Rabszolgaság van.

Plusz borzasztóan negatívan látom a jövőt, COVID, háború.. kitudja milyen évtizedeknek nézünk elébe...

Naiv dolog volt azt hinni hogy az ember változott, és már béke lett a világon( a legtöbb helyen)

Az emberek levannak döbbenve hogy ki történt Auswitzben stb,

Közben simán lehet hogy 10 vagy 20 éven belül(vagy lehet nagyon sokat is mondtam) ugyanilyen, vagy sokkal nagyobb népirtás következik

Mi a módja annak hogy megváltozzon ez a gondolkodás?

Hogy újra fejben gondtalan legyek, mint még amikor sulis voltam..


2023. ápr. 9. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nem a gondtalanság a cél, hanem az értelmes, hasznot és örömet nyújtó tevékenység végzése. Ezt azonban mindenkinek saját magának kell megtalálnia.
2023. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!