Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez tudok most kezdeni?

Mihez tudok most kezdeni?

Figyelt kérdés

1. 18 évig éltem egy súlyos mentális zavarral

2. Mindig is introvertált voltam, szinte soha nem beszéltem ezért nem volt észrevehető

3. Az utóbbi 2 évben sokat romlott ez a mentális zavar nálam és elkezdtem nagyon sokat beszélgetni másokkal és másként látni a világot.

4. Most azon szorongok hogy az emberek bolondnak tartanak engem és hát mondjuk az igaz is mert az vagyok de akkor is.

5. Most nem tudom hova tenni azt hogy az emberek hogyan látnak engem és el akarok "tűnni" a világról.

6. Sok bántást is kaptam 18 év alatt de valószínűleg kevés köze volt a mentális állapotomhoz mert hát mi értelme lenne bántani valakit csak azért mert félénk?

Inkább a viselkedésem tett rá egy adaggal a "most már leszarok mindent" hozzáállásom.

7. Most olyan mintha teljesen eltűnt volna a személyiségem de valószínűleg meg van az még csak most "pihen"

8. Amíg depressziós voltam akkor éreztem magam életemben a legjobban és nem tudom hogyan kaphatnám vissza azt az állapotot de nagyon szeretném.


2023. ápr. 11. 00:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az embereket 100 féle képpen láttam viselkedésük alapján az elmúlt időszakban pedig ők nem is változtak.
2023. ápr. 11. 00:21
 2/4 A kérdező kommentje:
De ilyen téveszméim voltak nekem hogy ez és az ezért és azért történik kb. 0 valóságalappal.
2023. ápr. 11. 00:22
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
65%

1. Ezzel pszichoterápiára kell menned. Túl sok minden ez itt ahhoz, hogy idegen kóklerek adjanak neked tanácsot.

2. A 6. ponthoz: Ó, dehogynem. Pont a félénket bántalmazzák a legtöbbet, mert nem vág vissza.

2023. ápr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mentális betegséged van? Skizofrénia?
2023. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!