Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon engem miért akar mindenk...

Vajon engem miért akar mindenki bántani?

Figyelt kérdés
Vicces mert én is éppen ezt akarom már, már nem tudnám magamat jobban bántani mint ha elvenném az életemet. Már mindent próbáltam, már gyűlölöm magamat, és még jobban gyűlöltetem azzal hogy visszagondolok arra hogy szociális helyzetekben hogyan aláztak meg és hogyan nem álltam ki magamért. Már mindenem tele van hegekkel, persze ezekről senki nem tud, gyógyszerekkel kábítom magam fe igazából az életemből csak egyetlen kiút van, az pedig a halál. Csak én tudom hogy min mentem keresztül de lassan már én sem mert úgy érzem teljesen elvesztettem már az eszemet, és önmagamat. De próbáltam és nem vagyok képes kiállni magamért mert hirtelen újabb támadások érnek amiket már nem bírok kivédeni. Nem vagyok képes pszichológushoz menni mert már tőle is félek.
2023. ápr. 11. 03:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A háziorvosod be tud utalni a megfelelő intézménybe. Asszertivitást kellene tanulnod és rájönnél, hogy mivel provokálod ezeket a konfliktusokat.
2023. ápr. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát figyelj én tátott szájjal maradtam ezután. Semmivel nem provokálom én, éppen hogy ez az, még senkiről életemben rosszat nem mondtam a családomon kívül de nekik szemükbe mondtam.
2023. ápr. 11. 05:10
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem véded meg magad, akkor prédának tekintenek és ezzel is magadnak provokálod a támadásokat. Emeld vissza az álladat.
2023. ápr. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg vagyok és pánikrohamot kapok ilyen helyzetekben. Hogyan védhetném így meg magam? Járok már kezelésre. Egyébként vannak rokonaim akikkel ha szembeszáll az ember lehet hogy korházban köt ki :) Azokkal nem érdemes kezdeni semmit, nem tudom igazából mit tehetnék ez ellen. Egy valamit nem értek viszont, hogy miért nem hagyják békén az embert?
2023. ápr. 11. 05:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Jut eszembe múltkor hagytam a fodrásznőnek hogy konkrétan égesse a fejbőrömet a hajszárítóval mert nem mertem szólni neki. Szerintem egyébként direkt volt, de hadd fájjon xd
2023. ápr. 11. 05:50
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

A betegségedet kezeltesd, tanulj technikákat, amivel uralhatod és szedj gyógyszert, ha írnak rá. Olyan rokonokkal szemben, akik agresszióra hajlamosak, érdemes kerülni a társaságukat. Szükség esetén hívj rendőrt. A konfliktusok kezelésehez az önuralom kulcsfontosságú. Ha tudsz uralkodni magadon, akkor uralhatod a szituációt.

A fodrásznál elég elfordítani a fejedet vagy mondd, hogy aú. Nem akar mindenki direkt kitolni veled, talán csak figyelmetlen volt. Neked sem kell letámadni érte, elég, ha jelzed, hogy fáj.

2023. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Szedsz gyógyszert?
2023. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szedek.
2023. ápr. 11. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok: mit szedsz?
2023. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!