Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy éve hogy vagdostam magam...

Egy éve hogy vagdostam magam mindig hosszú ujjuba voltam még nyáronis. De ma tesi orán lekelet venni a pulovert és látak a régi hegeket a osztálytársaim kibeszéltek engem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már csak fehér csikok vanak 1-2 kidudorodik

Mit csináljak?


2023. ápr. 12. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Majd kinövöd szerintem, de egy iskola pszichológussal való beszélgetés sem árthat. Sokan átmennek ezen a feltűnési viszkbetegségen a te korodban nincs ezzel semmi gond. Beszélj barátokkal, szülőkkel, foglald le magad, élvezd az életet. A hegek meg nem valószínű hogy elmúlnak.
2023. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nicsenek barátaim iskolába is már meg ultáltak
2023. ápr. 12. 17:46
 3/9 Zcom09 ***** válasza:
100%

A hegeket sajnos nehéz, vagy sokszor leheltelen eltüntetni. Vannak kozmetikai beavatkozások de azok elég drágák és nem garantáltak. Smink meg nem mindig praktikus vagy elég.

Esetleg beszélhetnél a tesitanárral/osztályfőnökkel, vagy az iskolapszichológussal, biztos megoldható lenne hogy neked megengedjék hogy hordhass valami hoszuújút tesiórán is.


Viszont ez lehet hogy csak még inkább célponttá tenne. Ez ellen nem sajnos nagyon nehéz tenni.

Valamint próbáj meg online ismerkedni kicsit, biztos van valamilyen érdeklődési köröd ami alapján elkezdhetnél valakivel beszélgetni. Jót tesz az embernek ha van valakivel, ha nem is az érzelmeidről de legalább egy közös érdeklődési dologról beszélgetni.

2023. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nem vagdosom magam 1éves hegek sajnos nem tunek el
2023. ápr. 12. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez olyan, mint a tetoválás, meg a fültágító. Egyszer hülye voltál, egész életedben látszani fog.
2023. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Holnaptol menjek poloba mostmár mindegy?
2023. ápr. 12. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze menj nyugodtan. Ha megkérdezik mi van, majd azt mondod drótkerítést raktál :D
2023. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen mások véleménye.

Ha rákérdez valaki olyan akit nem ismerek/ nem igazán kedvelem olyanokat szoktam mondani, hogy megtámadott egy oroszlán, harcoltam egy cápával stb. Mert nyilván elég egyértelmű mi az a kezemen.


Ha meg valaki olyan kérdez rá akivel jóban vagy annak simán elmondhatod min mentél keresztül.


Velem is volt ilyen. De nekem sok “barátom” volt. Amikor először meglátta valaki az osztályból nyilván téma lett. De szerencsére kb 1 hét alatt abbahagyták ezt a jézusom, mi történt veled/miért csináltadot.

2023. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal.

Én különben alapozóval tűntettem el.

2023. ápr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!