Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő, mire valaki...

Mennyi idő, mire valaki “elissza az agyát”?

Figyelt kérdés

Tehát már gyengül a memóriája/látása/mozgási képessége stb.

Csak azért kérdem, mert van egy kollegám, aki már évek óta minden héten részeg egy-két napig. Sajnálom egyébként, mert végtelenül jó ember, megvan mindene, kertes háza, autója, felesége, mégis iszik.

32 éves.


2023. ápr. 15. 23:28
 1/8 anonim válasza:
100%

Genetika és kajálás függvénye.


Ismertem olyat,aki 35 évesen belehalt,meg olyat is aki 75 évesen és végig épelméjű volt.

2023. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet még sincs meg mindene, csak úgy tűnik, most ne csak az anyagiakra gondolj, lehet depressziós, rossz a házassága stb. Nem látsz bele az életébe, nem minden arany ami fénylik.
2023. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem van egy rokonom, aki lassan 60, mióta dolgozik, minden fizetéskor elissza a pénzét 2 hét alatt, sajnos nála látszódott ahogyan leépült, bár még most ha józan, akkor egész okés, de ha így folytatja, akkor hamar vége lesz.
2023. ápr. 15. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elmúlt években sok ismerősöm halálba itta magát, volt aki egy-két év alatt és szörnyű kínok közt szenvedett. Májcirrózis volt mindüknél a diagnózis, 35 évestől 70-ig. A diagnózis után nem sokáig éltek. Volt, aki abbahagyta, de sajnos ő is elhunyt.
2023. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány olyan embert ismerek, akiknek normális életük volt, és az ital tönkretette őket. Pl van egy csávó, régen mentősként dolgozott, most meg bent van az esélyek házában. Tudok olyanról, aki ügyvédnek készült, de nem vettek fel az egyetemre, aztán alkoholista lett. Volt aki focizott, most meg egy tanyán dolgozik, és kizárólag a pia érdekli. Nekem az a véleményem, hogy kár értük, nem ezt érdemelték, ugyanakkor mindenki a saját sorsa kovácsa, senki nem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy igyanak. Plusz ezek az em
2023. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Félrecsúszott a kezem, még annyit akartam írni, hogy ezek az emberek, tudják hogy az alkohol mivel jár, és ők ezt vállalják, mert a többség meg sem próbálom leszokni.
2023. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyit iszik és mit. Pl én napi 6-8 liter sört iszok. Olyan e rős 5 év után éreztem már nem úgy tudok gondolkodni, 10 éves távlatban pedig egyértelműen érzem hogy az ital miatt egyre hülyébb leszek :)
2023. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap tisztességesen sok ivással!De nyomjad minden nap,ne kegyelmezz a májadnak és semminek,amennyi beléd fér,igyál te szerencsétlen!!!!
2023. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!