Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi két Xanax SR 0,5 mg...

Napi két Xanax SR 0,5 mg tabletta mellé lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit?
2010. okt. 8. 20:20
 1/9 Tinker Bell ***** válasza:

Gyógyszer mellé alapvetően nem szabad alkoholt fogyasztani, nemhogy nyugtató mellé!!!!

Illetve rosszul fogalmaztam! Szabad, csak nem ajánlott! A Te agysejtjeid! Úgy nyírod ki őket ahogy akarod!

2010. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azt nem lehet meghatározni egységesen hogy mennyit, mindenki máshogy bírja a piát eleve, nem még benyugtatózva.

a lényeg hogy csak ésszel.

2010. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, nem akarom kinyírni őket, azért kérdeztem, hogy milyen hatása van, és mennyire káros, ha néha-néha megiszunk a barátnőimmel egy pohár bort.
2010. okt. 8. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 8. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Még hogy mennyit? Semennyit!!! Inkább azon legyél, hogy elhagyhasd a gyógyszered! Napi 1 mg Xanax épp elég sok ahhoz, hogy rövid ideig tartó rendszeres szedése hozzászokást okozzon!
2010. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom okkal szedi. nem kéne elhagyatni vele, nem hinném hogy orvos vagy. :)
2010. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tinker Bell ***** válasza:
0%

Köztudott, hogy aki Xanax-ot szed rendszeresen, az függővé válhat! Sőt az is köztudott, hogy egy idő után ha a beteg tudta nélkül kicserélnénk a nyugtatót c vitaminra, nem venné észre és gyógyulását a nyugtatónak tudná be.

Nekem is felírt a doki Xanaxot, csak azért mert néha rosszul voltam. Semmilyen neurológiai háttere nem volt a rosszulléteimnek, ezt el is mondta, mégis felírta és nem csak egy kis időre, hanem 3 hónapra!

Úgy döntöttem, hogy 20 évesen nem akarok még nyugtatóktól függni!

Arról nem is beszélve, hogy tulajdonképpen azok a mellékhatásai ami miatt felírják!

2010. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:00"


Orvos valóban nem vagyok, csak gyógyszerész. Hidd el nem lehetetlen az a gyógyszert elhagyni!

2010. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te magad is pontosan tudod a választ. Tégy ahogy akarsz. Ha legközelebb mész orvoshoz xanaxot iratni, kérdezd meg őtőle.
2010. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!