Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A HOVA tabletta kinek vállt be?

A HOVA tabletta kinek vállt be?

Figyelt kérdés

Gyomorideggel, idegességgel, szorongással küszködöm és nagyon sokszor van rossz hangulatom. Elég sok minden történt az elmúlt fél évben amit úgy gondoltam , hogy simán feltudom dolgozni, de nem.. és sajnos kb 3 hete tart ez a folyamatos idegeskedés..szorongás.Ma reggel pedig olyan erős szívdobogással keltem, hogy azt sem tudtam, hogy fogok elindulni reggel. Olvasgattam a HOVA tablettával kapcsolatban, hogy természetes gyógynövényekből áll, és ami a leginkább megfogott, hogy nem lehet rászokni!Ez valóban így van?Kinek mi a tapasztalata?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 24. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Próbáltam, tapasztalataim szerint valóban nem lehet rászokni, viszont semmi eredménye nem volt, még egy kicsi sem.
2010. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
én is azt hallottam,hogy nem túl hatékony
2010. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha nagy a gond, a gyógynövények sajnos nem használnak, de egy próbát megér. Én is próbáltam gyógynövényes szereket, de nem hatottak, tartottam én is gyógyszerektől, de nem volt más választásom, és végül pozitívan csalódtam bennük. Sok rémhír terjed róluk, aminek a fele sem igaz.
2010. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Még vmi. A gyógyszerre való rászokást igazából nem is értem, én szedtem többet is pánikbetegségre, kellett szedni egy darabig, aztán fokozatosan abbahagytam. Nem értem miért mondogatják ezt a rászokást, csak azért írom, mert láttam, hogy ez fontos kritérium nálad. Mindenkinél így működik, ha meggyógyultál, leállsz róla és kész.
2010. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"Olvasgattam a HOVA tablettával kapcsolatban, hogy természetes gyógynövényekből áll"


Minden gyógyszer természetes anyagokból készül, szóval ez nem egy nagy etwas.


"nem lehet rászokni!Ez valóban így van?"


Nemcsak a szertől függ, hogy rá lehet-e szokni.


Ha hosszú ideig kívánod szedni a gyógyszert, akkor hosszú ideig szeded, függetlenül attól, "rászoktál"-e.


Egyébként tényleg nem ajánlott a hosszas szedése, mert károsítja a májat (mint a legtöbb gyógyszer egyébként).


Gyenge nyugtató, ami segít jó nagyokat aludni. Hátránya, hogy ha nem aludtál 12-16 órát, akkor másnap még a nap felében érezhető lesz a hatása (fáradtság stb.)

2010. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Én szedek gyenge nyugtatót, de nem vagyok fáradt tőle, maximum az első 1-2 szem után, aztán hozzászokik az ember, de a nyugtatót orvos adja, pszichiáter, ő tudja mennyit kéne szedned, az ideális mennyiséget.
2010. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Mikor először szedtem HOVA tablettát (kollégiumi házi orvos ajánlásával) az első héten semmi hatását nem éreztem csak később,de akkor alvászavarra kaptam (állandó fejfájással,álmatlansággal,fáradtsággal ,hangulatzavar és ilyenekkel mentem el először) később enyhe nyugtatónak írta fel (gyomor fájás,fejfájás,álmatlanság,fáradtság ,hangulatzavar voltak a panaszaim.Mikor először elmentem már több,mint 1 éve küszködtem ezzel(többnyire hosszabb periódusokkal).
2010. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos semmit nem ér. Inkább a pszichiátriát ajánlom, először lehet, hogy "durván" hangzik, de nem csak a filmekben látható "kényszerzubbonyos" kategóriát kezelik ott :)
2011. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!