Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan keressek pszichológust...

Hogyan keressek pszichológust ha azt se tudom mi a bajom pontosan meg nem tudom ki mihez ért?

Figyelt kérdés

Eddig akárkire írtam vagy ezzel vagy azzal a területtel nem foglalkozott. Úgy tapasztalom személyiségzavar és depresszióm is van de kicsit elegem van már hogy ekkora erőfeszítés találni bárkit pedig már régóta rá kellett volna venni magam de így nem is csoda


...


2023. ápr. 17. 20:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Most vagy nincs ilyen vagy nem tudom rohadtul nem értek ehhez
2023. ápr. 17. 20:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a diagnózist nem neked kellene felállítani. Ezért kellene a szakember, hogy felderítse mi a gond.
2023. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hol és kit keressek ha mindenki máshoz ért?
2023. ápr. 17. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérj ajánlást.
2023. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezért keresel pszichológust, mert nem tudod, mi a bajod. Vannak specializációk, de arra pont mindegyik jó lesz, hogy felmérjék, mi van veled, addig a pontig olyan nagyon nem kell válogatnod.
2023. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azért nem találtam, mert pszichiátert kerestem? Van különbség?
2023. ápr. 17. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a pszichoLÓGUS nem orvos, ő a beszélgetős emberke. Gyógyszert nem írhat fel. A pszichiÁTER orvos, felírhat gyógyszert, ha van ideje és kedve, beszélget is veled, de nem feltétlenül azon van a hangsúly.
2023. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pszichiáter orvos,főleg gyógyszert ír fel.

Én a helyedben először klinikai szakpszichológust keresnék, ő eldönti hogyan tovább.

2023. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!