Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha szó szerint...

Mit tegyek ha szó szerint kezdek szétesni és szó szerint a sorozatozás már extrém sportnak számít?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%

"Valami boldogságot kellene találnod..."

Épp az a baj, hogy a sorozatokban találja meg. Na persze, mert ott keresi. Pedig találhatna boldogságot pl. a sportolásban is, az is boldogsághormonokat termel.

2023. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 kisska ***** válasza:
Mit sportoltál? Abból ki tudunk indulni, hogy milyen a személyiséged, mi segíthet.
2023. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 kisska ***** válasza:
Egyébként vészes vashiányosan éreztem ennyire erőtlennek és kedvetlennek magam.
2023. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Kimerült a dopamin rendszered,mert mindig kapja az agyad a plusz izgalmas sorik miatt a vegyületeket.most leegyszerűsítve mondom.a tiktok is ezt csinálja, ezért uncsik már a tv meg a youtube,mert az ingerküszöbunket feljebb nyomja.volt depis korszakot,hogy 13-14orakat néztem a laptopot sorra a sorozatokat egymás után. Ez menekülés a valós problémák elől,ahogy mélyebbre astam arra jutottam, hogy anyám mindig a tv elé ültetett és leszart de komfortot megnyugvást ad a tv vagy a monitor, ehhez tudsz kötődni ez kiszámítható. Mondjuk annyi öröm az ürümben,hogy én szinte mindent angolul néztem nézek így betudtam extra fejlesztésnek,de azokat a napokat nm kapom vissza nm leszek olyan fiatal már de ezt elfogadtam és egyensúlyra törekszem.van amikor bicajozok kutyát setaltatok vagy főzök és gondolkozok nm szól se rádió semmi. A saját gondolatainkkal megbirkózni nehezebb mint a régi sémàk szerint élni. Gábor màté híres magyar származású pszichiáter interjúit ajánlom /könyveit.
2023. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a sorozat meg a filmezés a bajom, hanem, hogy már ehhez sincs energiám.
2023. ápr. 19. 04:03
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Hogyan telik egy tipikus napod?
2023. ápr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Felkelek és várom, hogy aludhassak.
2023. ápr. 19. 19:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Az ágyban? Egész nap ki se mozdulsz otthonról, csak a klotyóig mész el? Ki etet meg?
2023. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kisska ***** válasza:
Munkába is jár. Olvassátok legalább el a kommentjét.
2023. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elolvastuk, csak az már régen volt, nem jegyeztük meg, és újra és újra nincs kedvünk elolvasni. :)
2023. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!