Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Középsúlyos kényszerbeteg és...

Középsúlyos kényszerbeteg és bipoláris depressziós vagyok több mint 20 éve. Nehezen alszom, néha szorongok. A gyógyszereim listája az alábbiakban. Szerintetek melyik fölösleges, haszontalan? Melyik van ugyanarra a betegségre? Melyiket csökkentsem?

Figyelt kérdés

Napi gyógyszereim: reggel 1 Anafranil 75 mg, 2 Escitil 10 mg, 1 Betaloc Zoc 50 mg, 1 Atorva Teva, 1000 mg Mecformin, 40 mg Valsacor, 1 Frontin.

Kora du: 1/2 Anafranil, 1 Escitil, 40 mg Valsacor, 1 Esomeprazol

Kora este: 1/2 Anafranil, 10 mg Escitil, 1000 mg Mecformin, 1 Betaloc Zoc. Éjjel 22 óra: 1/2 Anafranil, Kventiax 100 mg, 100 mg Ketilept, 100 mg Lamolep, 1 Dulsevia 90 mg. 1-2 Frontin. Hajnalban: 37 mg Anafranil (fél szem). Melyiket csökkentenéd, mennyivel? Miért?



2023. ápr. 18. 16:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20!

19 vagyok. Ezt én is tudom, mindkettőt szedtem. Viszont egyidőben nem kell alkalmazni őket.

Akkor írjon fel csak ketileptet és ketilept prolongot. Mégiscsak jobb, mint kventiaxxal. Ez éppen olyan, mintha felírnának neked frontint és xanax sr-t.

Akkor már xanax és xanax sr.

2023. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21


Igen, ezzel teljesen egyetértek.

2023. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!