Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha csúnya vagyok nincs is...

Hogyha csúnya vagyok nincs is értelme élni?

Figyelt kérdés
Tény hogy első benyomásra külsőre ítélkezünk, vagyis az emberek úgy fognak veled bánni ahogyan kinézel. Tehát ha én 18 éves létemre 10 nek nézek ki ráadásul ronda is vagyok mint a sz@r velem az emberek ezért bánnak így. Akkor én mit tehetek? Megpróbáltam már mindent és az öngyilkosságot sem zárom ki.
2023. ápr. 20. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Megint te? Naponta ki kell írni ugyanezt a hülyeséget?????
2023. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha szépséggel akarsz érvényesülni az életben, akkor tényleg elég necces. De mondjuk mással is lehet. Stephen Hawking, vagy Albert Einstein sem voltak azok a kimondottan szép emberek, mégsem ezen keseregtek.

De mondhatnám Barbara Streisandot is, aki kimondottan ronda nő, mégis imádták a férfiak. Van olyan, hogy okosság, kedvesség, tehetség vmiben, stb, stb, ilyesmikkel is lehet ám boldogulni.

2023. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék szépséggel érvényesülni

Csak meguntam már hogy óvodásként bánnak velem

2023. ápr. 20. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyél ápolt, és keress valamit amit szeretsz.


Én ugyanezt teszem, ritka ronda vagyok, néha még sírok is miatta.:) Ezt nem lehet megszokni.

2023. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De van. Mert lehet valakinek szép vagy :)
2023. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

kérdező. Türelmetlen vagy...mindenki tetszik valakinek...te még nem találkoztál vele


Az öngyilkosság gondolat egy nagy baromság.

Inkább bontakozz ki valamiben, amiben jó vagy.

Sport, hangszer, autóvezetés, idősgondozás, repülés, szakácskodás...stb...stb...


Méghogy randa? pffff...

2023. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 8 milliárdból csak nagyon kevés a szép ember… mégis élnek a csúnyák is
2023. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ronda vagyok, dagadt, kiállhatatlan és összeférhetetlen. De szerencsére vagyok annyira egoista is, hogy emiatt nem ölném meg magam.

Az élet nem kizárólag arról szól, hogy kinek tetszel. Majd később rájössz erre! Nekem se lesz soha párom. Na és?! Akkor ehhez alkalmazkodom.

Az meg hogy fiatalabbnak nézel ki, 10-20 év múlva kifejezetten előny lesz.

2023. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!