Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy toxikus ember után valaki...

Egy toxikus ember után valaki hogy állt vissza annyira,hogy tiszta lapot tudjon nyitni?

Figyelt kérdés
2 párkapcsolatom volt,mindegyik másképp,de toxikus volt,az első srác megcsalt,és mellette az volt a mániája,hogy minden szarnak lehúzott,a második srác,pedig depressziós volt,és magával húzott le,viszont azt vettem észre,hogy nekem fenn tartásaim maradtak,és ezeket félek,hogy ha túl is léptem,magammal vinném egy normál párkapcsolatba,valakinek egy toxikus párkapcsolat után,hogy sikerült a belső békéjét rendeznie?és egészségesen tovább lépni?

2023. máj. 3. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne pszichoterápiát igénybe venni, hogy megértsd, te hogyan kerültél ilyen kapcsolatokba, illetve, hogy mi az a mintázat, amit a jövőben el kell kerülnöd.
2023. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nem a férje annak, aki beleállt a barátomba a papagájok miatt?
2023. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerem őt/őket. Nem egyszerű és nem is egyszeri eset a família. Egy igazi értelmiségi, esetleg művész embertől az különbözteti meg őket, hogy nagyon is félnek attól, hogy megszólják őket. Az előző kategória csöndesen bezárkózik, aszociális, esetleg antiszociális, de legalább őszinte és sokszor nyers. Ők viszont jópofiznak. Igazi társasági embernek képzelik magukat. Aztán még sem kellenek senkinek. A családi dolgokról tudnék is mesélni, de azt nem teregetem ki. Gyomorforgató lenne! Annyi a lényeg, hogy extrém türelmes rokonai, szomszédai, kollégái vannak a nevén nevezett úrnak a második hozzászólásban.
2023. jún. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mégsem
2023. jún. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
IMS művezetője?
márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!