Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális zavarom lehet?

Milyen mentális zavarom lehet?

Figyelt kérdés

A szakembereket könnyen, és nyugodtan megtévesztem ... megjátszom nekik a gyengét, vagy az erőset, attól függően: hogy minek szeretnének engem látni - és ahogyan nekem hasznom is származhat belőle.


Szabadidőmben szeretem ritkán nézni a híreket, de csak azért, mert élvezem, ha az emberek bajba kerülnek. És ez jó érzéssel tölt el.


Szeretek bűncselekményekről fantáziálni, és arról, hogy az emberek féljenek tőlem, akár a halálom árán is. Öngyilkosságra is hajlandó lennék érte, ha a körülmények rosszak lennének.


Szeretem elítélni az embereket, bármi apróság miatt is ... bármely ismerőseiket is beleértve. Van hogy hangoztatom is nekik, de általában titokban tartom, hogy megtéveszthessem az embereket - ha idegesítően találom azt, hogy nem érthetnek meg. De sokkal inkább azt tartom idegesítőnek, hogy nem állnának mellém.


Akár őrült embereket is összegyűjtenék, hogy aztán gonosz eszméket kövessenek, amiket egyszerűen én találnék ki, azért, hogy egy veszélyes csapat jöhessen létre.


Szeretem megjátszani az őrültet is, vagy akár beteget is ... csak hogy figyelmet kaphassak ... de akár gyilkosság se lehetne kizárható, ha utána persze véget vetnék mindennek.


...


Ez milyen mentális zavar lehet?



2023. máj. 6. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Szociopata
Nárcisztikus
Borderline
17 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A szakértő körökben is gyakran használt szleng, a "nárcisztikus pszichopata" szerintem elég jól leír téged.
2023. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Elvileg attól alakult ki ez a személyiségzavarom, mert a muterom gyerekként egyszer azt hittem, meg akar ölni.


Emiatt pedig fokozottan szeretek gyilkosságokon fantáziálni, és akár hallani is emberek halálát.


Úgy gondolod, ez nárcisztikus pszichopátiára vall?


Borderline jeleit is mutatom ... bár én egyáltalán nem vagyok felelőtlen, és az öngyilkos hajlamaim ellenére sose ölném meg magamat, amíg nem lennének én értem mások végső kára is.


...


A szakemberek teljesen normálisnak tartanak, hisz tudom hogyan kell helyesen viselkedni - és gondolkodni. Könnyű bárkit tévedésben tartani.

2023. máj. 6. 19:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szórakoztat, hogy a neked segíteni próbáló szakembereket manipuláld, akkor valószínűleg nincs szükséged segítségre. Nem vagy normális, csak senkinek nincs kedve a kis játszmáidba belemenni.
2023. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak azért járok szakemberhez - hogy ne kerülhessek börtönbe. Semmilyen segítségre nincs szükségem.


Csupán érdekelne, hogy mégis milyen zavarra írható le ilyen, mondhatni "állapot".

2023. máj. 6. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szakembered igazságügyi orvosszakértő és megmentenene a börtöntől, főleg, ha normálisnak írt le.
2023. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Előre is bocsi, de most csupa rossz hírrel fogok szolgálni. Egyrészt semmi olyan zavarod nincs, ami miatt ne kerülhetnél börtönbe, ha bármi olyat tennél. Másrészt nagyon vicces, ha azt hiszed, meg tudod téveszteni azokat a szakembereket, akik 20-30 éve napi szinten találkoznak olyanokkal, mint te (de hát hogyne hinnéd, hiszen nárcisztikus vagy). Csak azért nem szembesítenek a manipulatív próbálkozásaiddal, mert használni tudják ellened ezt a színjátékot, minimum arra, hogy minél előbb megszabaduljanak tőled, mert tudják, hogy az ilyenekbe kár energiát fektetni.
2023. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


Olvassátok el itt az oldal alján a rejtett nárcisztikus szociopatát, ez teljesen igaz rám.


Szóval valószínűleg ez vagyok, igaz?

2023. máj. 6. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Egy pszichopata sose írna ki ide ilyen kérdést....
2023. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Én megmondtam már az első válaszomban. :P (A pszichopata és a szociopata a viselkedés leírásakor szinonimaként használható, hiszen csak a kiváltó okokat próbálják vele megkülönböztetni, de egyik sem hivatalosan létező diagnózis.)
2023. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy narcopata (pszichopátiás nárci) viszont lehetséges! :D ... Ez egy plusz pont rá.
2023. máj. 6. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!