Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nemet mondok az OCD-s...

Ha nemet mondok az OCD-s kényszergondolatokra, akkor elmúlhatnak?

Figyelt kérdés

Ha már nagyon belefáradtam, hogy tizedjére kell lemenni megnézni, hogy becsuktam e a kaput és azt mondom, hogy már az se érdekel, ha nyitva marad, de én többet nem vagyok hajlandó lemenni megnézni.


Hallottam kintről valami csattanást, most azon gondolkodok, hogy mi van, ha az autónak mentek neki és le kéne menni megnézni, de éjjel fél2-kor én már nem akarok lemenni megnézni.

Szombat este pl 10x mentem le, már nagyon unom ezt.



2023. máj. 9. 01:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó komment miért lett törölve aki OCD sarok vagy hasonló nicknévvel írt? Szerintem hasznos dolgokat írt, szerettem volna én is meglesni a linkelt videókat a témában, csak délelőtt nem volt rá időm, most emg már nem taláom itt a kommentet. Ha olvasod elküldöd priviben?
2023. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nekem is kéne


Tegnap teljesen szétáztam, négyszer mentem vissza az ajtóhoz a szakadó esőben

2023. máj. 12. 23:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a jótanácsok, linkek. Sajnos ha nem nézem meg elégszer a dolgokat, vissza kell fordulnom, akár messziről is. Vagy egyenesen megszakítom a programomat és hazamegyek. De ez csak egy része a dolognak, van amit nem tudok ellenőrizni mert nem olyan típusú dolog, amit lehet és az még rosszabb.
2023. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy azóta?
2023. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Rosszabbul.

Sétálok az utcán, belerúgok egy kavicsba, a pattanástól megijedek, hogy a kulcsom, vagy más dolgom esett ki és van, hogy később vissza kell mennem leellenőrizni, hogy nincs e ott a földön semmi. A kulcstartómon 2 kulcs van, de azon görcsölök, hogy volt egy harmadik is és azt a harmadik kulcsot keresem. Volt, hogy biciklizés közben megláttam egy gallyat az út szélén és vissza kellett mennem megnézni, mert mi van, ha az elhagyott harmadik kulcsom volt. Pedig nem létezik harmadik kulcs.

2023. szept. 25. 17:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked az OCD sarok videóit youutbe -on :)
2023. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!