Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki akart már öngyilkos...

Aki akart már öngyilkos lenni, érzett hasonlót?

Figyelt kérdés
Többször feljött már bennem ez az érzés, volt, hogy készültem rá. Egyszer majdnem meg is tettem és akkor annyira összezavarodottnak éreztem magam, az az érzés, hogy most tényleg megteszem, olyan félelmetes volt és mintha az elmém nem fogná fel, mintha nem lenne valóságos.Érzett már valaki hasonlót? Most hogy vagy? Gondolkodsz még ilyeneken? Ha nem hogy sikerült túllendülni rajta?

2023. máj. 10. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem már.

Szerintem ha valaki egyszer ezen átesik annak mindig az élete része lesz.

Van aki sosem gondolna rá és nem is teszi.

2023. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodok. Még nem lendültem túl. Holnap megyek klinikai szakpszichológushoz. Meg lehet pszichiáterhez is.

Októberben majdnem megtettem,végülis nem rajtam múlt. Meg áprilisban is.

Bennem olyan érzés volt közben, hogy teljesen feladtam,itt a vége, mindegy,hogy mi lesz, befejeztem, csak történjen már meg.

Majd még írok most dolgom van.

2023. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer próbáltam nem jött össze...
2023. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Nekem nagyon is valóságos volt. Végtelen fájdalom és elkeseredés volt bennem közben. Hogy tudom azt,hogy senkire se számíthatok és igazából senki se fog hiányolni. Nagyon be voltam borulva.
2023. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom szó szerint lekéstem a vonatot? Most volt mindez bő egy éve, így alakult, fura volt belegondolni, hogy ha 30 másodperccel gyorsabb vagyok akkor valoszinü pont nem gondolkozok nem, hogy azon hanem semmin.
2023. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem már, nagyon jól leírtad. És kiélesedtek az érzékeim, filmszerű volt az egész, bepánikoltam(gondolom ösztönös önvédelemből). Pedig nem sok hiányzott és most nem nyomkodnám a telefont.

Nem sikerült túllendülni rajta, mert megoldhatatlan és az egész életet ellehetetlenítő dologról/dolgokról van szó. "Irracionális tett, amit racionális döntések, mérlegelés előz meg". Mindent megtettem, végigjartam, de sajnos nincs megoldás, ezért maradt a végső döntés.

Próbálom beszerezni, amivel biztosra tudok menni, nőként sem a hídról ugrani(ekkor éreztem leginkább, amit te, ti is), sem felakasztani nem tudtam magam, a gyógyszerrel volt sok kísérletem, de az "csak bohóckodás". Pedig mg-ok és a kombináció is stimmeltek, hogy biztosra menjek, nem is hánytam ki.

2023. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, döglődünk így páran. Én megint terápiába járok, kicsit enyhült a dolog. Igyekszem új élményeket szerezni, kifelé figyelni az önmagammal foglalkozás helyett.
2023. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!