Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek depressziós lehetek?

Szerintetek depressziós lehetek?

Figyelt kérdés

Kérlek olvad el, ha van egy kis időd!🙁

Több mint tíz teszet töltöttem ki, mindegyik igent mondott, viszont azt olvastam a depresszió hetekig/hónapokig tart, nekem van, hogy csak pár perc illetve van, hogy pár másodperc de akkor nahyon erős, van, hogy egész délelőtt tart, de a leghosszabb időszak csak két nap volt l. Ezek idő alatt, mindent teljesen fekete fehérnek láttam, úgy voltam vele, hogy minden mindegy, ki sem akartam kelni az ágyból, az egész életen reménytelennek láttam, ki sem akartam kelni az ágyból. Jövőhét kedden azon gondolkodat, jobb lenne meghalni, ma is eszembe jutottak öngyilkossági gondolatok, de ez csak pár pecig tartott.

Egyébként ADHDS vagyok, nagyon nyitott és túl pörgős, rengetek minden érdekel. De aztán elég egy rossz szó vagy rossz jegy és mintha a világnak vége.

Szerintetek ez depressziónak számít, így is, hogy csak pár óráig/percig tart?

Igen, tudom menjek el pszichológushoz, fogok is, de nagyon hosszú idő amíg találunk egyet, addigra is szeretném tudni...

Köszönöm, hogy elolvastad! ❤️



2023. máj. 14. 18:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Igazából most, hogy már teljesen rendve vagyok abba se vagyok biztos, hogy en valaha tényleg megakartam-e halni, de igen valami nagyon összekuszálodott a fejemben...

Mindenestre nagyon köszönöm a segítséget! ❤️

2023. máj. 14. 21:59
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem, egyátalán nem vagy jól. Alig pár óra alatt ekkora hangulati és gondolatbeli változás nem egészséges. Menj el dokihoz.
2023. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Írj... Ijesztőek a hangulatingadozásaid!
2023. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!